На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

18. 07. 2017

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує

Детальніше

17. 07. 2017

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє

Детальніше

Баннер
НОВИНИ
День захисту дітей!
02. 06. 2017

День захисту дітей, який припадає на перший день літа – дуже популярне сьогодні свято в Україні! Особливо серед школярів, які пов’язують захист дітей з початком найдовших у році літніх канікул.

Школярі від’їзжають на пляжі, на береги річок та озер, і тим самим захищають себе від вимогливих педагогів!..

1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

1 червня – День захисту дітей !
31. 05. 2017

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.

В Україні він має назву День захисту дітей (згідно з Указом Президента України «Про День захисту дітей» від 30 травня 1998 року №568/98). Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров’я і життя дитини – одним із пріоритетів у своїй діяльності.

В Україні цей день відзначають із 1998 року. У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі, розміщені фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, – це символ нашого загального дому.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. 

Голова Центральної районної у місті Дніпрі ради КЛЮЄВ АРТЕМ ГЕННАДІЙОВИЧ вітає з Днем захисту дітей всю малечу  Центрального району м.Дніпра та їх близьких. Бажає здоровʹя та терпіння. Бережіть дітей!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
29. 05. 2017

15 червня 2017 року з 10.00 до 13.00 години у приміщенні Центральної районної у місті Дніпрі ради за адресою: вул. Князя Ярослава  Мудрого, 42 (вул. Ленінградська) відбудеться особистий прийом громадян керівником Дніпропетровської місцевої прокуратури №3 Кузьменком Анатолієм Сергійовичем

Управління праці та соціального захисту населення Центральної районної у місті Дніпрі ради інформує:
24. 05. 2017

постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300

„Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”

прийняті зміни до порядку надання субсидії з 01.05.2017 року

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії та порядку отримання інформації про доходи

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова) передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при здійсненні розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно.

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє
22. 05. 2017

До уваги платників податків!

15 червня 2017 року у м.Дніпро за організацією офіційного видання ДФС України «Вісник. Офіційно про податки» та підтримки Головного управління ДФС у Дніпропетровській області відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на додану вартість».

   1  2 ... 4  5  6 ... 282  283   


Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua