На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ
ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє
21. 11. 2017

Зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних набули чинності

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє, що 17.11.2017 набули чинності зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Зміни), затверджені наказом Міністерства фінансів України від 09.11.2017 №926 «Про затвердження Змін до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.11.2017 за № 1382/31250 (далі – Наказ №926).

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
15. 11. 2017

Пенсійне забезпечення учасників антитерористичної операції та членів їх семей

Право на призначення дострокової пенсії за віком мають військовослужбовці, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейські, які брали участь у бойових діях, в антитерористичній операції в районах її проведення, а також ті, яким встановлено інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих під час захисту Батьківщини або під час виконання інших

Увага! ГУ ДФС у Дніпропетровській області попереджає про активізацію шахраїв, які діють під виглядом працівників фіскальної служби
08. 11. 2017

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що останнім часом збільшилась кількість випадків шахрайських дій, здійснених невідомими особами  від імені керівництва ГУ ДФС.

Зловмисники телефонують на мобільні і службові телефони посадовим особам підприємств, фізичним особам – підприємцям та вимагають неправомірну вигоду.

Наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Тож, у разі отримання такої інформації та недопущення у майбутньому подібних випадків шахрайства просимо інформувати ГУ ДФС у Дніпропетровській області за номерами телефонів: (056) 374-31-64,         (0562) 47-59-49, а також особисто звертатись за адресою: м. Дніпро,            вул. Сімферопольська, 17-а.

Звертаємося до всіх з проханням максимально поширити дану інформацію, щоб не потрапити на «гачок» шахраїв!

 

 

 

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
03. 11. 2017

Виставка «Золоті руки» до Дня працівника соціальної сфери

03 листопада 2017 року в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Дніпрі пройшла виставка «Золоті руки» до Дня працівника соціальної сфери.

Працівники управління, які мають цікаве хобі, займаються рукоділлям, принесли для виставки свої роботи. «Золотих рук» в управлінні чимало: це вишивка, малювання, в’язання гачком та спицями, виготовлення іграшок, різноманітних виробів з бісеру, паперу, природних матеріалів (ракушок, камінців, листя тощо).

Працівники управління з задоволенням розглядали роботи своїх колег, узнавали їх з іншого боку.

Всі відвідувачі отримали гарний настрій, а учасники – солодощі.

Від душі – поздоровлення,

За працю – слова подяки!

Щоб завжди вдавалися справи чудові!

Щоб ріки достатку текли – не міліли!

Натхнення і настрою, щастя та сили!

 

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє
03. 11. 2017

Мирослав Продан: Жовтневі рекорди митниці – найбільші суми надходжень митних платежів та відрахувань на ремонт доріг

Митниці Державної фіскальної служби України доводять ефективність своєї роботи. Вперше митні відрахування перетнули історичний бар’єр – понад 30 млрд. грн. перераховано у державний бюджет у жовтні. Це на 5,3 млрд. грн. більше, ніж було заплановано у бюджетному розписі та на 37,3% більше, ніж склали показники жовтня минулого року.

   1  2 ... 5  6  7 ... 296  297   


Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua