На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Кіровський районний відділ кримінально-виконавчої інспекції повідомляє
НОВИНИ
Кіровський районний відділ кримінально-виконавчої інспекції повідомляє
27. 04. 2016

В рамках щорічної Всеукраїнської соціально – екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» співробітниками Кіровського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України спільно з  представниками Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради та за участю студентів Дніпропетровського монтажного технікуму 23 квітня 2016 року було проведено прибирання вулиці Столярова, яка знаходиться на території Кіровського району м. Дніпропетровська.

 

Це єдина акція, в якій беруть участь жителі всіх регіонів і об'єднуються ради того, щоб очистити від сміття своє місто і внести свій вклад до поліпшення екологічного стану планети.

 

Учасниками еко-акції були люди віком від 16 до 60 років, різних професій та поглядів на життя, які проживають, навчаються та працюють на території Кіровського району м. Дніпропетровська, та не залежно від поглядів та вподобань з повагою відносяться до нашої рідної землі та матінки природи.

В проведенні акції приймало участь більше 40 осіб  та дві одиниці транспортної техніки, було прибрано територію алеї вздовж вулиці Столярова, яка є однією з центральних вулиць міста та на якій розташований один з одинадцяти фонтанів міста під назвою «Купідон».

Начальник Кіровського РВ

м. Дніпропетровська КВІ

підполковник вн.служби                                                                                           Н.В.Кодола

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua