На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Кіровський районний Центр зайнятості інформує
НОВИНИ
Кіровський районний Центр зайнятості інформує
31. 05. 2016

Підготовка до співбесіди з роботодавцем

Співбесіда з роботодавцем – один з вирішальних етапів на шляху  працевлаштування.   Як грамотно підготуватися до співбесіди, пройти її результативно та отримати бажану роботу? Саме ці питання були розглянуті у ході семінару для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в Кіровському РЦЗ (15 учасників).

Захід відбувся 26.05.2016р. в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М.Свєтлова за участю представника ВП ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій у Дніпропетровській області» менеджера з підбору персоналу ТОВ «Студія води «Тритон» Трипольської Я.О. Досвідчений фахівець ознайомила присутніх  з головними позиціями, на які орієнтуються роботодавці при прийомі на роботу кандидатів, а саме: що хоче кандидат, що може кандидат, керованість та вміння працювати в колективі, безконфліктність. Трипольська Яна з власного досвіду навела цікаві приклади шляхів оцінки менеджерами з персоналу вищезазначених якостей претендентів на вакансію, ознайомила присутніх з проективними питаннями, відповіді на які дозволяють безпосередньо характеризувати кандидата. Слухачі семінару отримали корисні поради щодо сучасних вимог до складання резюме, опрацювали питання, з якими стикаються шукачі роботи на співбесіді. Менеджер з підбору персоналу зауважила, що роботодавці насамперед звертають увагу на мотиванність претендента до роботи за запропонованою вакансією.

Отже, хто дійсно бажає знайти гідну роботу та грамотно прикладає до цього максимум зусиль, завжди отримає бажаний результат. За підсумками проведення заходу, усі учасники дійшли висновку щодо доцільності організації таких зустрічей безпосередньо з фахівцями з підбору персоналу та необхідності урахування отриманих практичних навиків та знань для результативного пошуку роботи.

 

 

Провідний фахівець з профорієнтації

Кіровського РЦЗ м. Дніпропетровська                                    Л.М.Барсукова

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua