На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Кіровський районний відділ м. Дніпропетровська кримінально-виконавчої інспекції повідомляє
Кіровський районний відділ м. Дніпропетровська кримінально-виконавчої інспекції повідомляє
НОВИНИ
02. 06. 2016

З нагоди відзначення 1 червня 2016 року  Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Саме від нас залежить, як складуться їхні долі. Адже те, що ми вкладаємо в дитину з перших днів життя — любов, справедливість, повагу, милосердя, чесність — повертається до нас сторицею.

З нагоди Дня захисту дітей співробітниками кримінально-виконавчої інспекції Кіровського району м. Дніпропетровська зранку 01.06.2016 року за місцем проживання була відвідана багатодітна малозабезпечена родина засудженого Ф., який перебуває на обліку в інспекції, з метою подарувати часточку радості дітям які цього так потребують. Силами працівників інспекції було зібрано невеликі кошти, на які було придбано солодощі та фрукти, та зібрано гуманітарну допомогу у вигляді іграшок, книжок, дитячих речей, що було передано багатодітній

родині. Родина радо зустріла працівників інспекції та прийняла допомогу.

 

Також співробітниками кримінально-виконавчих інспекцій м. Дніпропетровська (Кіровський, АНД, Жовтневий райони) за запрошенням керівника благодійної організації «З серцем» Козлової Антоніни Віталіївни було прийнято участь в спортивно-масовому заході «Довіра в серці» з нагоди Дня захисту дітей, який співпав з днем святкування п’ятиріччя Всеукраїнського спортивного клубу «Тріумф».

Співробітниками інспекції та представниками благодійної організації «З серцем» на території міського пляжу «Воронцовський», де відбувалося спортивно-масове дійство, всім дітям, присутнім на заході, було вручено солодощі.

Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про здібності дітей та всебічний розвиток їх інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Закликаю усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України!

Начальник Кіровського  районного відділу

м. Дніпропетровська кримінально-виконавчої

інспекції Кодола Наталія

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua