На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Кіровський районний Центр зайнятості інформує
НОВИНИ
Кіровський районний Центр зайнятості інформує
17. 06. 2016

Профнавчання – дієвий шлях в вирішенні проблем зайнятості

Стан сучасного ринку праці характеризується низкою проблем, головною з яких є невідповідність кадрових потреб роботодавців професіональним можливостям осіб, які претендують на заміщення вакантних посад. В умовах постійного розвитку технологій, знання та навички робітників швидко застарівають. Саме тому в жовтні 2009 року в Дніпропетровську був створений центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, головним завданням якого є здійснення професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації дорослого населення з числа безробітних, які перебувають на обліку в центрах зайнятості.

В рамках Тижня відкритих дверей Дніпропетровського центру ПТО ДСЗ 16 червня 2016 року відбулась екскурсія для осіб, які перебувають на обліку в

Кіровському районному центрі зайнятості.

 

На початку семінара відвідувачів привітав директор  центру Тертишний В.П.

Викладачі розповіли слухачам про де’вять професій, яким навчають в центрі, та про курси підвищення кваліфікації. Ознайомили з навчальною та матеріально-технічною базою центру.

Перевагою центру ПТО ДСЗ безумовно є те, що по закінченні навчання випускники отримують свідоцтва державного зразка. До того ж центр співпрацює з роботодавцями щодо надання якісних місць для проходження виробничої практики. А самі роботодавці охоче беруть на роботу випускників, адже в центрі постійно проводиться удосконалення робочих планів, оновлення навчальних програм з урахуванням потреб ринку та вимог роботодавців, залучаються до викладацької роботи висококваліфіковані спеціалісти з виробництва та науково-педагогічні працівники вищої школи.

Впродовж усього семінару слухачі активно цікавилися тою чи іншою професією, задавали питання, обговорювали терміни навчання та можливість направлення на курси. Про ефективність заходу свідчить і те, що з 13 присутніх,  5 осіб виявили бажання скористатися можливістю щодо отримання нової професії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua