На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Кіровський районний Центр зайнятості інформує
Кіровський районний Центр зайнятості інформує
НОВИНИ
23. 06. 2016

Семінар – тренінг для учасників АТО

Результативність вирішення питання пошуку роботи завжди залежить від певних об’єктивних та суб’єктивних чинників. Після будь-якої перерви зайнятості людина вимушена правильно зорієнтуватися на ринку праці та адаптуватися до сучасних вимог, які висуває роботодавець. Для шукачів роботи – військовослужбовців, демобілізованих учасників АТО, окрім вищезазначених питань, вирішення проблеми зайнятості можливо, насамперед, лише за умови гармонічного позитивного  повернення до мирного, цивільного життя. З метою надання інформаційної та консультаційної підтримки хлопцям, які більше року займалися військовими професіями, спеціалістами Кіровського районного центру зайнятості м. Дніпро 23 червня 2016 року в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М. Свєтлова проведено тренінг – семінар із

залученням кризового психолога ВП ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій у Дніпропетровській області» Світлани Дорошенко та волонтера цієї організації – менеджера з підбору персоналу Яни Трипольської. У семінарі взяли участь 12 учасників АТО, які перебувають на обліку в Кіровському РЦЗ. Захід пройшов у жвавій формі обміну думками, власними враженнями та досвідом щодо проблем пошуку роботи, зокрема учасниками АТО. Слухачі семінару отримали консультації щодо складання резюме, мали змогу опрацювати спроектовані ситуації проходження співбесіди з роботодавцем, розглянути різні приклади поведінки шукачів роботи. Учасники тренінгу отримали доцільні поради щодо регуляції власного емоційного стану, розширення меж толерантності у ході ділового спілкування з роботодавцем. Крім того, представники асоціації ознайомили присутніх з напрямками діяльності та надали контакти організацій, що опікуються проблемами учасників АТО, а саме: правозахисна група «Січ», громадська організація «Воїну – гідна праця».

 

Впевнені, отримана сучасна цікава інформація та поради допоможуть нашім бійцям успішно повернутися до мирного, трудового життя.

 

Провідний фахівець з профорієнтації

Кіровського РЦЗ м. Дніпро                                                    Л.М.Барсукова

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua