На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
НОВИНИ
Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
18. 07. 2016

У Центральній районній у м. Дніпропетровську раді відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати. До повноваження комісії входить розгляд питань щодо своєчасної та в повному обсязі виплати заробітної плати, встановлення заробітної плати не нижче мінімального рівня, обумовленого чинним законодавством та  розгляд питань щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У засіданні комісії прийняли участь фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську.

На засіданні комісії 12.07.2016 було доведено керівникам запрошених підприємств, що позбавивши  працівників офіційної заробітної плати, вони позбавляють їх гарантованого отримання соціальних виплат, зокрема, оплату тимчасової непрацездатності, виплату втраченого заробітку у зв’язку з втратою працездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплату допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, одержання пенсії по досягненню пенсійного віку чи по інвалідності, а в майбутньому гідної пенсії.

Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним. Суспільство має зрозуміти, що легалізації заробітної плати альтернативи немає. Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua