На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Звернення керівництва Дніпроперовського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області до населення
Звернення керівництва Дніпроперовського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області до населення
НОВИНИ
27. 07. 2016

З настанням тепла різко збільшується кількість пожеж у лісах, загорянь сухостою у приватному житловому секторі та біля доріг.
З метою забезпечення протидії пожежам у природних екосистемах (лісах, лісопаркових зонах), а також донесення до свідомості кожного громадянина інформації щодо недопущення пожеж в екосистемах, керівництво Дніпропетровського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області долучає усі небайдужі сторони.


Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.
Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають у результаті людської недбалості та неуважності.
Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах, рятувальники вже розпочали проводити профілактичні заходи з громадянами.
Співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.
Крім того, рятувальники нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється.
Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України
у Дніпропетровській області

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua