На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ «101» повідомляє
НОВИНИ
«101» повідомляє
27. 07. 2016

Український гідрометеорологічний центр  попереджає, в липні на території міста  температура повітря становитиме +35 ... +38 градусів.
Така спекотна погода загрожує масштабними лісовими пожежами, загораннями торфовищ, сільгоспугідь та хлібних полів.


Категорично заборонено у цей період ходити до лісу, кидати на відкритих територіях, на узбіччях автодоріг непогашені сірники та недопалки, а також заїжджати на територію лісового фонду на автомобілі.
Варто також пам’ятати, що найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду.
Давайте пам'ятати, що природа потребує нашого захисту і бережливого ставлення до неї! Тому помітивши найменше розповсюдження вогню негайно телефонуйте до служби порятунку «101».
Ще однією небезпекою, яка підстерігає черкащан у цей період, є надзвичайні події на воді. З початку року на водоймах області вже загинули люди. Більшість смертей на воді спричинено купанням у нетверезому стані та у необладнаних для цього місцях.
Тож Дніпропетровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області ще раз звертаються до громадян із проханням відповідально ставитись до своєї безпеки та безпеки дітей, яких не можна залишати без нагляду. Пам’ятайте, що Ваше життя і здоров’я у Ваших руках!

Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України
у Дніпропетровській області

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua