На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ РЕФОРМА КРИМІНАЛЬНО - ВИКОНАВЧОЇ ІНСПЕКЦІЇ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
РЕФОРМА КРИМІНАЛЬНО - ВИКОНАВЧОЇ ІНСПЕКЦІЇ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
НОВИНИ
29. 07. 2016

На сьогоднішній день проходить реформування Пенітенціарної служби України та впровадження служби пробації. Це не лише крок на зустріч європейським стандартам дотримання прав людини, але й значна перспектива виправлення правопорушника, тобто запобігання повторного потрапляння правопорушника до пенітенціарної системи. Процес впровадження пробації в Україні – це надзвичайно важливий крок у напрямку євроінтеграції та побудові громадянського суспільства, де дотримуються прав людини.

У зв’язку з чим, Всеукраїнським центром правової допомоги «Громадський захисник» за підтримки Європейського союзу та за сприяння центральних органів виконавчої влади у 2015 року розпочато реалізацію багатовекторного проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні».

25-26 липня 2016 року у м. Чернігів було проведено тренінг для персоналу кримінально-виконавчих інспекцій за загальною тематикою «Навчання працівників служби пробації  підготовці до звільнення уразливих категорій засуджених». Основна мета проекту є посилення ролі українського суспільства в просуванні прав людини, принципів відмови від дискримінації та забезпечення рівності для уразливих груп осіб, які перебувають у конфлікті з законом (неповнолітніх, жінок, жінок з дітьми, інвалідів, людей з хронічними захворюваннями, хворих на ВІЛ/СНІД) та їх сімей.

Від кримінально-виконавчої інспекції Кіровського району м. Дніпропетровська на тренінгу був присутній інспектор, старший лейтенант внутрішньої служби Кот Дмитро Валентинович. Під час проведення тренінгу виступали зі своїми доповідями представники: Управління кримінально-виконавчих інспекцій ДПтС України, Управління міжнародної діяльності та взаємодії із засобами масової інформації, Академії Державної пенітенціарної служби та інші. Основні питання та проблеми які були виділені під час тренінгу це – посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні, соціальна адаптація колишніх засуджених та їх підготовка до звільнення в процесі відбування покарання, вплив ув’язнення на психіку людини.

 

Начальник Кіровського  районного відділу

м. Дніпропетровська кримінально-виконавчої

інспекції Кодола Наталія

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua