На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 12. 2017

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє

Детальніше

15. 12. 2017

Переселенців у Дніпрі залучатимуть до реалізації туристичних та етнічних проектів

Детальніше

Баннер
НОВИНИ РЕФОРМА КРИМІНАЛЬНО - ВИКОНАВЧОЇ ІНСПЕКЦІЇ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
НОВИНИ
РЕФОРМА КРИМІНАЛЬНО - ВИКОНАВЧОЇ ІНСПЕКЦІЇ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
29. 07. 2016

На сьогоднішній день проходить реформування Пенітенціарної служби України та впровадження служби пробації. Це не лише крок на зустріч європейським стандартам дотримання прав людини, але й значна перспектива виправлення правопорушника, тобто запобігання повторного потрапляння правопорушника до пенітенціарної системи. Процес впровадження пробації в Україні – це надзвичайно важливий крок у напрямку євроінтеграції та побудові громадянського суспільства, де дотримуються прав людини.

У зв’язку з чим, Всеукраїнським центром правової допомоги «Громадський захисник» за підтримки Європейського союзу та за сприяння центральних органів виконавчої влади у 2015 року розпочато реалізацію багатовекторного проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні».

25-26 липня 2016 року у м. Чернігів було проведено тренінг для персоналу кримінально-виконавчих інспекцій за загальною тематикою «Навчання працівників служби пробації  підготовці до звільнення уразливих категорій засуджених». Основна мета проекту є посилення ролі українського суспільства в просуванні прав людини, принципів відмови від дискримінації та забезпечення рівності для уразливих груп осіб, які перебувають у конфлікті з законом (неповнолітніх, жінок, жінок з дітьми, інвалідів, людей з хронічними захворюваннями, хворих на ВІЛ/СНІД) та їх сімей.

Від кримінально-виконавчої інспекції Кіровського району м. Дніпропетровська на тренінгу був присутній інспектор, старший лейтенант внутрішньої служби Кот Дмитро Валентинович. Під час проведення тренінгу виступали зі своїми доповідями представники: Управління кримінально-виконавчих інспекцій ДПтС України, Управління міжнародної діяльності та взаємодії із засобами масової інформації, Академії Державної пенітенціарної служби та інші. Основні питання та проблеми які були виділені під час тренінгу це – посилення ролі громадянського суспільства у захисті прав уразливих груп засуджених в Україні, соціальна адаптація колишніх засуджених та їх підготовка до звільнення в процесі відбування покарання, вплив ув’язнення на психіку людини.

 

Начальник Кіровського  районного відділу

м. Дніпропетровська кримінально-виконавчої

інспекції Кодола Наталія

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua