На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
НОВИНИ
08. 08. 2016

Нова система обслуговування громадян та обробка пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій

Нова система обслуговування громадян та обробка пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій впроваджується для поліпшення якості обслуговування, а саме – відмова від паперового документообігу при формуванні пенсійної справи, дистанційне обслуговування громадян, мінімізація людського фактору.

Вже сьогодні документи на призначення чи перерахунок пенсій приймаються в залі обслуговування громадян (так званому фронт-офісі) за принципом «вільного стільця». Подальша обробка документів здійснюється іншим підрозділом (так званий бек-офіс), спеціалісти якого безпосередньо не контактують із громадянами. Це уникає можливості впливу на призначення пенсій.

В управлінні запроваджують та розширюють інформаційні технології, створюють єдине інформаційне середовище, використовують безпаперові методи обробки інформації. З 1 липня поточного року в управлінні вже запроваджена централізована система призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи. Завершується також масштабна інвентаризація інформаційних систем управління (суцільна звірка усіх даних пенсійних справ про стаж та заробіток з реальними даними, що зберігаються у системі персоніфікованого обліку).

По завершенню впровадження нової системи можна буде одержувати послуги незалежно від місця проживання та дистанційно. Вже сьогодні електронні послуги в управлінні надаються через веб-портал Пенсійного фонду України, за допомогою якого кожна людина за власним, наданим їй при реєстрації, паролем має доступ про інформацію про себе в єдиному державному реєстрі застрахованих осіб, а також може дистанційно подавати заяви, скарги, пропозиції, запити для підготовки документів у паперовому вигляді.

Слід зазначити, що нова система обслуговування громадян єдина для всіх управлінь Пенсійного фонду України, захищена сучасними стандартами, що унеможливлює втрату персональних даних та витік інформації.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua