На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпропетровську інформує
НОВИНИ
15. 08. 2016

Bеб-портал Пенсійного фонду

сучасний спосіб надання інформаційних послуг громадянам України

Впровадження технологій електронного урядування в соціальній сфері способом створення веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України регламентується Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25.06.2012 № 401 «Про доступ до послуг у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування».

Дані про застрахованих осіб, які містяться в Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування є конфіденційними, і отримати їх можна лише звернувшись особисто з заявою до територіального управління Пенсійного фонду України з наданням паспорту (свідоцтва, військового квитка та інше) та ідентифікаційного номеру.

Тепер це можна робити і через мережу Інтернет. Саме з цією метою, і для того, щоб громадяни мали доступ до іншої довідкової інформації (зразки бланків документів, інструкції щодо їх застосування), було створено веб-портал Пенсійного фонду, який дистанційно надає користувачам електронні послуги на сучасному технологічному рівні.

Портал створено з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Яку саме інформацію може дістати користувач на веб-порталі?

Для застрахованої особи - це можливість отримувати виписку із системи персоніфікованого обліку, що містить: перелік страхувальників, які подавали щодо неї відомості в систему персоніфікації; суму заробітку, з якої сплачено страхові внески; кількість днів для стажу; відмітки про сплату внеску; відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Маючи на руках такі дані,  працівник може легко контролювати, як його роботодавець сплачує за нього єдиний внесок, і в разі потреби звертатись до нього з претензіями.

Пенсіонери можуть діставати відомості щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги,  індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством).

Також на порталі можна:

  • подати запит на попередню підготовку документів
  • подати звернення, скаргу, запит
  • записатися на прийом до керівника або відповідальної особи управління
  • отримати інформацію про стан розрахунків платника

Створивши веб-портал, Пенсійний фонд України зробив ще один крок до того, щоб спростити спілкування громадян із Фондом, максимально наблизити свої послуги до людей. Сьогодні не потрібно витрачати час – всю необхідну інформацію можна отримати не виходячи з дому.

 

Довідки за телефоном: (056) 375-44-52

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua