На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Кіровський районний Центр зайнятості інформує
НОВИНИ
Кіровський районний Центр зайнятості інформує
05. 09. 2016

День знань – свято для всіх

 

1 вересня – день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Знання це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього. Сьогодні час настійно вимагає: не хочеш відстати від життя – учись!

Служба зайнятості плідно співпрацює з навчальними закладами з питань профорієнтації учнівської молоді, тому керівники центрів зайнятості вже традиційно є учасниками урочистих зборів з нагоди Дня знань.

Першого вересня директор Кіровського районного центру зайнятості м. Дніпро Требухіна І.В. привітала учнів КЗО «Навчально-виховний комплекс №148 «Спеціалізована школа – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Планета щастя» з початком нового навчального року. А для дев’ятикласників школи керівником центру зайнятості  проведено Урок реального трудового життя. Головна мета уроку –  пригорнути

увагу підлітків до важливості питання свідомого професійного вибору, ознайомити зі змістом сучасних, перспективних, затребуваних професій та професій, що будуть актуальними на ринку праці в найближчому майбутньому. Безперечно, отримана інформація сприятиме вдалому професійному самовизначенню старшокласників.

 

 

 

 

Провідний фахівець з профорієнтації

Кіровського РЦЗ м. Дніпро                            Л.М. Барсукова

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua