На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Активна співпраця з Дніпропетровським ЦПТО ДСЗ
Активна співпраця з Дніпропетровським ЦПТО ДСЗ
НОВИНИ
12. 09. 2016


В системі заходів державної служби зайнятості щодо працевлаштування незайнятих громадян важливе місце займає професійне навчання. У випадках, коли безробітний не має професії, потребує відновлення професійних навиків, або його професія чи спеціальність втратили актуальність на ринку праці, одним із шляхів відновлення його конкурентоспроможності є професійне навчання.
В Дніпропетровському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 08.09.2016 року відбулась екскурсія в рамках дня відкритих дверей для Кіровського районного центру зайнятості м. Дніпропетровська.
Зустріч була організована з метою інформування безробітних про можливості професійного навчання за направленням центру зайнятості
Викладачі розповіли слухачам про де’вять професій, яким навчають в центрі, про курси підвищення кваліфікації та про курси цільового призначення. Ознайомили з навчальною та матеріально-технічною базою центру.
Перевагою центру ПТО ДСЗ безумовно є те, що по закінченні навчання випускники отримують свідоцтва державного зразка. До того ж центр співпрацює з роботодавцями щодо надання якісних місць для проходження виробничої практики. А самі роботодавці охоче беруть на роботу випускників, адже в центрі постійно проводиться удосконалення робочих планів, оновлення навчальних програм з урахуванням потреб ринку та вимог роботодавців, залучаються до викладацької роботи висококваліфіковані спеціалісти з виробництва та науково-педагогічні працівники вищої школи.
Впродовж усього семінару слухачі активно цікавилися тою чи іншою професією, задавали питання, обговорювали терміни навчання та можливість направлення на курси. В заході прийняли участь 16 осіб, 7 з яких  виявили бажання скористатися можливістю щодо отримання нової професії.


Провідний фахівець з питань зайнятості
відділу активної підтримки безробітних  Смаль М.М.
тел.: 32-10-53

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua