На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ «101» повідомляє
«101» повідомляє
НОВИНИ
20. 09. 2016

Важко уявити собі життя людини без вогню. Причини пожеж майже завжди пов`язані з діяльністю людини і в більшості випадків залежать від того, наскільки точно вона дотримується всіх вимог безпеки. На житловий сектор припадає від 70 до 80 відсотків від загального числа пожеж, що відбуваються щорічно. Основна кількість пожеж у житлі відбувається з вини людей. Наявність у квартирах і житлових будинках легкозаймистих предметів, синтетичних виробів і різної побутової техніки збільшую потенційну можливість виникнення пожеж.
Основними причинами пожеж у житлових будинках являються: необережне поводження з вогнем; несправність та неправильна експлуатація приладів газопостачання та опалення; порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових споживачів електроенергії тощо. Тому, необхідно утримувати в справному стані електромережу та електричні прилади; виконувати заходи безпеки при користуванні пічними, газовими приладами, предметами побутової хімії; дотримуватися в багатоповерхових будівлях установленого протипожежного режиму.
Пожежі супроводжуються знищенням матеріальних цінностей, створюють загрозу життю і здоров'ю людей, навколишньому середовищу.
Бережіть себе, людське життя - найбільша цінність на Землі! Усім відома істина, що пожежу легше попередити, ніж потім її гасити.

Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України
у Дніпропетровській області

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua