На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 12. 2017

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє

Детальніше

15. 12. 2017

Переселенців у Дніпрі залучатимуть до реалізації туристичних та етнічних проектів

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Інформаційна та консультаційна підтримка учасників АТО
НОВИНИ
Інформаційна та консультаційна підтримка учасників АТО
20. 09. 2016

15.09.2016 року в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М.Свєтлова спеціалістами Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро разом з фахівцями Модельного центру психічного здоров'я та травматерапії «Форпост HELP», Громадської організації «Правозахисна група «Січ» (кризовий психолог С.В.Дорошенко, соціальний працівник А.А.Скачко, юристи К.В.Онищенко, В.В.Плетенко)  організовано проведення семінару-тренінгу для шукачів роботи – військовослужбовців, демобілізованих учасників АТО (10 учасників).
У ході неформального спілкування обговорено безліч важливих питань та потреб бійців: як отримати гарантовані державою пільги, як влаштуватися на роботу та адаптуватися у суспільстві після всього пережитого, до кого звертатися, якщо виникають серйозні соціальні та психологічні труднощі, як не залишитися з ними сам на сам. Багато з тих, хто прийшов на зустріч потребують особливої дієвої уваги  та допомоги самих різних фахівців та державних структур. Фахівці Центру розповіли слухачам про напрямки своєї роботи – психотерапія, правозахист, медичні послуги, юридичне супроводження, адвокатська підтримка та соціальний супровід, про можливість отримати якісну та ефективну допомогу професіоналів.
Спеціалісти ЦЗ надали інформацію щодо можливостей працевлаштування на підприємствах міста, зокрема участі у громадських та тимчасових роботах; напрямків профначання за актуальними професіями за направлення служби зайнятості з метою розширення власної конкурентоспроможності; онлайн навчання англійській мові в рамках соціального проекту «Лінгва. Скілз».
Такі спільні зустрічі безперечно допомагають  державним та громадським організаціям краще розуміти  потреби демобілізованих учасників АТО для оптимального визначення шляхів сприяння їх вирішенню.


Провідний фахівець з профорієнтації
Центрального РЦЗ м. Дніпро                                                Л.М.Барсукова

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua