На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Інформаційна та консультаційна підтримка учасників АТО
Інформаційна та консультаційна підтримка учасників АТО
НОВИНИ
20. 09. 2016

15.09.2016 року в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М.Свєтлова спеціалістами Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро разом з фахівцями Модельного центру психічного здоров'я та травматерапії «Форпост HELP», Громадської організації «Правозахисна група «Січ» (кризовий психолог С.В.Дорошенко, соціальний працівник А.А.Скачко, юристи К.В.Онищенко, В.В.Плетенко)  організовано проведення семінару-тренінгу для шукачів роботи – військовослужбовців, демобілізованих учасників АТО (10 учасників).
У ході неформального спілкування обговорено безліч важливих питань та потреб бійців: як отримати гарантовані державою пільги, як влаштуватися на роботу та адаптуватися у суспільстві після всього пережитого, до кого звертатися, якщо виникають серйозні соціальні та психологічні труднощі, як не залишитися з ними сам на сам. Багато з тих, хто прийшов на зустріч потребують особливої дієвої уваги  та допомоги самих різних фахівців та державних структур. Фахівці Центру розповіли слухачам про напрямки своєї роботи – психотерапія, правозахист, медичні послуги, юридичне супроводження, адвокатська підтримка та соціальний супровід, про можливість отримати якісну та ефективну допомогу професіоналів.
Спеціалісти ЦЗ надали інформацію щодо можливостей працевлаштування на підприємствах міста, зокрема участі у громадських та тимчасових роботах; напрямків профначання за актуальними професіями за направлення служби зайнятості з метою розширення власної конкурентоспроможності; онлайн навчання англійській мові в рамках соціального проекту «Лінгва. Скілз».
Такі спільні зустрічі безперечно допомагають  державним та громадським організаціям краще розуміти  потреби демобілізованих учасників АТО для оптимального визначення шляхів сприяння їх вирішенню.


Провідний фахівець з профорієнтації
Центрального РЦЗ м. Дніпро                                                Л.М.Барсукова

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua