На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
НОВИНИ
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
06. 10. 2016

м. Дніпро: Рятувальники завітали в школу в рамках тижнів БЖД

5 жовтня співробітників Центрального району 2-ої державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області запросили провести відкриті уроки з учнями молодших класів Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №1» Дніпропетровської міської ради. В закладі дані заняття проводились в рамках тижня БЖД, на теми: “Пожежна безпека в побуті.”, “Причини виникнення пожеж та дії при пожежах”, “Небезпечні знахідки.”, “Пожежі в екосистемах”.

Рятувальники в ігровій формі розповіли дітям коли вогонь може бути другом, а коли ворогом. Розглянули з учнями школи правила безпеки вдома, які домашні прилади можуть бути небезпечними, діти чітко засвоїли, що ховатися від вогню в шафу чи під диван не варто, а навпаки, як чим швидше необхідно виходити на подвір'я. Розглянули пожежі на вулиці, як правильно діяти при знаходженні вибухонебезпечних предметів, відпрацювали дзвінок до служби порятунку, вчилися чітко і правильно називати адреси та розповідати що перед собою бачиш за випадок, в чому допомогли листівки та картинки з різними надзвичайними ситуаціями.

Вогнеборці вважають що такі відкриті уроки для молодших класів важливі та корисні, адже в такому віці діти запам’ятовують краще. Подібні заняття в закладах освіти будуть проводитися і надалі, адже пожежі легше запобігти — ніж її гасити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua