На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Пожежні-рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням
НОВИНИ
Пожежні-рятувальники проводять профілактичну роботу з населенням
17. 10. 2016

Осінь в розпалі, тож пожежонебезпечний опалювальний сезон незабаром почнеться. Тому ризик виникнення пожеж у житловому секторі має тенденцію до зростання. Як свідчить статистика, найчастіше до загорань у оселях призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання. Так, на сьогоднішній день на території міста Дніпро збільшується кількість пожеж в житловому секторі, наячастіше з причин порушення правил експлуатації пічного опалення, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів.

З метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, зменшення загибелі людей та мінімізації негативних наслідків надзвичайних ситуацій, 17 жовтня працівники 2-ої, 3-ої та 4-ої Державних пожежно-рятувальних частин 8-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели відпрацювання приватного житлового сектору вулицями міста Дніпро, а саме: Войцеховича, Миколи Руденка, Червонофлотська, Юрія Кондратюка, Чернігівська, Берегова,  Передова.

Рятувальники провели інструктажі та бесіди на протипожежну тематику, нагадали про необхідність бути пильними при використанні відкритого вогню, печей, газового обладнання та електроприладів. Жителям будинків були вручені листівки та пам’ятки попереджувального змісту. Особлива увага була приділена роботі з соціально-незахищеними верствами населення: багатодітними та неблагонадійними сім’ями, самотніми громадянами похилого віку та особами, які опинилися у складних життєвих умовах.

Понад 100 жителів нашого міста потрапили до уваги рятувальників. Вступаючи в активний діалог, конструктивну бесіду та навіть дискусію рятувальники намагалися достукатися до свідомості людей та закликати їх дотримуватися основних правил протипожежної безпеки.

 

Також особовим  складом 3-ьої державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено відкриті уроки у комунальному закладі освіти «Середня загальноосвітня школа № 43» ДМР з учнями старших класів. Відкриті уроки проводились в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, щодо дотримання основних правил безпечної поведінки, а саме:

- при експлуатації побутових газо- та електроприладів;

- на транспорті, автошляхах та залізниці;

- під час подорожі до лісу;

- при виникненні пожежі в квартирі (будинку) та на вулиці;

- при виявленні маловідомих вибухопожежонебезпечних предметів.

На завершення рятувальники побажали учням школи “безпечного майбутнього” та подарували інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101»!

Роз’яснювальна робота на території міста Дніпро триватиме і надалі, оскільки об’єднавши зусилля можливо переконати кожного, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua