На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Адаптація до умов сучасного ринку праці осіб з інвалідністю
НОВИНИ
Адаптація до умов сучасного ринку праці осіб з інвалідністю
05. 12. 2016

Сприяння зайнятості осіб з інвалідністю, їх соціалізація та повноцінна адаптація до умов сучасного ринку праці – один з пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості. В рамках відзначення Міжнародного Дня інвалідів спеціалістами Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро 2 грудня 2016 року в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М.Свєтлова проведено комплексний інформаційно-консультаційний захід, у якому взяли участь 8 осіб з інвалідністю, що звернулися до ЦЗ з метою пошуку роботи. До проведення заходу були залучені соціальні партнери, з якими центр зайнятості системно співпрацює. Учасники семінару мали змогу отримати консультації з питань пільг та видів матеріальної допомоги від начальника відділу прийому громадян Управління праці та соціального захисту населення Центральної районної у м. Дніпро ради Кулешової Л.В., доцільну інформацію щодо вирішення питань реабілітації від головного лікаря Обласного центру здоров’я Корягіна Ю.А. Спеціаліст Центрального об’єднаного УПФУ Кондратюк Л.І. надала вичерпну інформацію щодо хвилюючих слухачів питань, а саме: роз’яснення порядку перерахування пенсії по інвалідності у зв’язку зі змінами прожиткового мінімуму, особливостей порядку переходу з пенсії по інвалідності на пенсію за віком, ознайомила з сучасною можливістю отримання всебічної інформації щодо пенсійного забезпечення через ВЕБ-портал пенсійного фонду.

Спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями Сущенко О.М. презентувала присутнім актуальні вакансії для інвалідів, надала контактну інформацію підприємств, які мають на сьогодні потребу в кадрах (МКП «Дніпропетровський електротранспорт», ТОВ «Сільпо – Фуд», ТОВ «Траш»). Шукачі роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватись з інспектором з кадрових питань Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області Малою О.І. щодо працевлаштування на вищезазначеному підприємстві за напрямками «провідний фахівець відділу орендних відносин», «діловод»,  «робітник з комплексного обслуговування об’єктів». У консультаційному блоці зустрічі профконсультантом Барсуковою Л.М. надані поради – рекомендації з техніки пошуку роботи, а саме: складання резюме, підготовка до співбесіди з роботодавцем.

За підсумками проведення заходу 2 особи дійшли домовленості з представниками роботодавців щодо проходження співбесіди безпосередньо на підприємстві з метою вирішення питання щодо подальшого працевлаштування.

 

Головний спеціаліст відділу

активної підтримки безробітних Центрального РЦЗ                  Л.М.Барсукова

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua