На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Дніпропетровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
Дніпропетровське міське управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
НОВИНИ
06. 12. 2016

5 грудня інспекторський склад 2-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області поспілкувався з прохожими, реалізаторами кіосків, водіями та пасажирами на теми “Безпека в побуті”, “Первинні засоби пожежогасіння”, “Небезпечні знахідки”, “Обережно, тонка крига!” на території автовокзалу Центрального району міста Дніпро.

 

Даний захід був вкрай необхідним, адже за останній час були зафіксовані пожежі на території автовокзалу. Так, внаслідок займання 12 жовтня було пошкоджено автобус, який перебував на стоянці автовокзалу. А 3 грудня виникла пожежа на першому поверсі, де горів кіоск з сувенірною продукцією.

Вогнеборці наголосили всим, з ким вдалося поспілкуватися, що вкрай важливо вимикати всі електроприлади з розеток залишаючи приміщення: будь-то вдома, будь-то на робочому місці, не користуватися відкритим вогнем поблизу автотранспорту. Та дотримуватися решти основних правил пожежної безпеки, не торкатися незнайомих предметів та відразу телефонувати “101” або “102” при їх виявленні, уникати руху по тонкій кризі. Інформаційні листівки, для тих, з ким не вдалося поспілкуватися розмістили в автобусах автовокзалу, біля квиткових кас та кіосків, щоб мешканці та гості міста могли нагадати для себе, як вберегти себе та своє житло від біди!

Попереду зимовий період який, як правило, несе безліч небезпек до яких через необізнаність та необережність можуть потрапити люди, щоб попередити виникнення надзвичайних ситуацій та подій  пожежні-рятувальники постійно проводять профілактичні заходи пожежної безпеки, задля єдиної мети - запобігання виникненню пожеж та недопущення травмування та загибелі людей на них.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua