На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ м. Дніпро: напередодні Новорічних та Різдвяних свят у школі відбулося "Свято безпеки"
НОВИНИ
м. Дніпро: напередодні Новорічних та Різдвяних свят у школі відбулося "Свято безпеки"
28. 12. 2016

Всі з нетерпінням чекають Нового року, Різдва, а школярі ще й зимових канікул, адже залишився останній тиждень навчання у 2016 році . Всі без виключення надіються на гарний настрій, розваги та відпочинок.

І на жаль, не завжди задумовуються про небезпеки, які можуть прийти разом з Новорічними святами.

25 грудня, рятувальники завітали в гості до молодших вихованців середньої загальноосвітньої школи №1Дніпровської міської ради, яка розташована на території Центрального району міста Дніпро та стали учасниками вистави "Безпечні зимові канікули".

Шкільна Дружина юних пожежних "Екстрим" підготувала цікавий та пізнавальний урок безпеки, який розпочався з танцю та пісні про героїв рятувальників. Потім всі присутні поринули до казки, де дівчинка Марійка, з усім відомого мультиплікаційного фільму, відмовлялась вивчати правила безпеки, а хотіла лише бавитися. Дівчинка хотіла прикрасити ялинку, але не знаючи правил не змогла це зробити., Команда юних пожежних нагадала правила для Марійкм та всіх присутніх. Дітям продемонстрували фільм "Безпечна піротехніка", шквал емоцій перехопив зал, але кожний в залі задумався про це.

Невгамовна дівчинка хотіла розважитись, та знайшла сірнички. ЇЇ гра з сірниками призвела до пожежі, але на допомогу прийшли співробітники Служби порятунку. Дівчинка злякалась, зрозуміла можливі небезпеки та вивчила правила пожежної безпеки, щоб не втрутитись в подібні ситуації надалі. Не менш важливим для дітей є і правила дорожнього руху, які для кращого сприйняття дітям нагадали пізнавальним мультиплікаційним фільмом. Марійка запам'ятала всі правила пожежної безпеки та пообіцяла всім присутнім бути дуже обережною.

Співробітники Головного управління привітали всіх присутніх з наступаючими святами та роз'яснити в яких випадках і як правильно викликати Службу порятунку, запитуючи дітей їхні думки та випадки з життя.

Фахівці ДСНС нагадали про небезпеки тонкої книги та небезпечних знахідок. Всім відомо, що задля того, щоб справитися з вогнем під час ліквідації пожеж, вогнеборці не обходяться без спеціального одягу. Діти з задоволеням, на швидкість, спробували відчути себе справжніми рятувальниками, одягаючи форму, а для підігрівання азарту заступник начальника 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, лікував час, який необхідний дітям для виконання даної вправи. Навіть дівчатка зацікавилися та змагалися, даючи фору хлопцям.

Підводячи підсумки, веселі зайці задавали зі сцени всім присутнім загадки, на які потрібно надати віжповіді, знаючи правила безпеки. Школярі швидко та правильно відповіли на всі запитання, отримуючи за це солодкі дарунки.

В знак вдячності, на завершенні, дівчата подарували всім ніжний та красивий танок сніжинок та святкову новорічну пісню.

Рятувальники та освітяни впевнені, що такий пізнавальний та наочний урок допоможе запобігти біді під час зимових канікул.

 

 

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua