На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Адаптація до мирного життя учасників АТО
Адаптація до мирного життя учасників АТО
НОВИНИ
31. 01. 2017

Проблеми соціально-психологічної адаптації та працевлаштування людей, які перебували в зоні бойових дій, збереження їх здоров’я та працездатності після впливу екстремальних факторів, стають сьогодні особливо актуальними. Формування мотивації у учасників АТО щодо прискорення соціально-трудової інтеграції у суспільство, допомога у працевлаштуванні – одна з першочергових задач роботи служби зайнятості.

 

Вже другий рік Центральний РЦЗ м. Дніпро співпрацює з Модельним центром психічного здоров’я і травматерапії «Форпост HELP» з питань надання допомоги людям, що пережили психотравмуючі події.

 

26.01.2017 р. в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М.Свєтлова спеціалістами центру зайнятості спільно з фахівцями Модельного центру (кризовий психолог Дорошенко С., юрист Плетенко В., соціальний робітник Скачко А.) проведено семінар для демобілізованих учасників АТО, які звернулися до центру зайнятості з метою пошуку роботи (16 осіб). Фахівці «Форпост HELP» ознайомили з напрямками своєї діяльності: психотерапія, правозахист, медичні послуги, юридичне супроводження, адвокатська підтримка та соціальний супровід.  Учасники семінару мали змогу безпосередньо отримати кваліфіковані психологічні, юридичні консультації.

 

Семінар перетворився в жваву дискусію – обговорення проблем, з якими стикаються демобілізовані бійці в процесі пристосування до мирного життя. Такі спільні заходи безперечно допомагають державним та громадським організаціям краще зрозуміти проблеми демобілізованих учасників АТО для оптимального визначення шляхів їх вирішення.

Провідний фахівець з профорієнтації

Центрального РЦЗ м. Дніпро                                           Л.М.Барсукова

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua