На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 12. 2017

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє

Детальніше

15. 12. 2017

Переселенців у Дніпрі залучатимуть до реалізації туристичних та етнічних проектів

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Адаптація до мирного життя учасників АТО
НОВИНИ
Адаптація до мирного життя учасників АТО
31. 01. 2017

Проблеми соціально-психологічної адаптації та працевлаштування людей, які перебували в зоні бойових дій, збереження їх здоров’я та працездатності після впливу екстремальних факторів, стають сьогодні особливо актуальними. Формування мотивації у учасників АТО щодо прискорення соціально-трудової інтеграції у суспільство, допомога у працевлаштуванні – одна з першочергових задач роботи служби зайнятості.

 

Вже другий рік Центральний РЦЗ м. Дніпро співпрацює з Модельним центром психічного здоров’я і травматерапії «Форпост HELP» з питань надання допомоги людям, що пережили психотравмуючі події.

 

26.01.2017 р. в приміщенні Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді імені М.Свєтлова спеціалістами центру зайнятості спільно з фахівцями Модельного центру (кризовий психолог Дорошенко С., юрист Плетенко В., соціальний робітник Скачко А.) проведено семінар для демобілізованих учасників АТО, які звернулися до центру зайнятості з метою пошуку роботи (16 осіб). Фахівці «Форпост HELP» ознайомили з напрямками своєї діяльності: психотерапія, правозахист, медичні послуги, юридичне супроводження, адвокатська підтримка та соціальний супровід.  Учасники семінару мали змогу безпосередньо отримати кваліфіковані психологічні, юридичні консультації.

 

Семінар перетворився в жваву дискусію – обговорення проблем, з якими стикаються демобілізовані бійці в процесі пристосування до мирного життя. Такі спільні заходи безперечно допомагають державним та громадським організаціям краще зрозуміти проблеми демобілізованих учасників АТО для оптимального визначення шляхів їх вирішення.

Провідний фахівець з профорієнтації

Центрального РЦЗ м. Дніпро                                           Л.М.Барсукова

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua