На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Профілактика правопорушень серед неповнолітніх
НОВИНИ
Профілактика правопорушень серед неповнолітніх
09. 02. 2017

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому.

Підліток і злочин. Нібито несумісні поняття. Проте статистика річ уперта: злочинність серед молоді та неповнолітніх щороку зростає.

Отже, висновок з вищесказаного випливає такий, що відповідальність перед законом несе тільки та особа , яка вчинила злочин або група осіб. Тобто все в руках людини. І в зв’язку з цим хотілося озвучити такі слова: «Старі люди кажуть, що коли народжується дитина, на небі спалахує зірка, і з кожним днем вона розгоряється все дужче і дужче, аби її сяйво побачила ця людина. Вона мусить стати особистістю. Головне, щоб стала людиною, щоб не соромно було дивитися у вічі всім, хто оточує. Людина – творіння Всесвіту, і тому потрібно «прожити життя так, щоб не пекла ганьба підлого минулого, щоб не було нестерпно боляче за даремно прожиті роки»

З 2017 року продовжено співпрацю кримінально-виконавчої інспекції Кіровського району м. Дніпропетровська з керівництвом Автотранспортного технікуму Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» м. Дніпропетровська. Проведення співробітниками кримінально-виконавчої інспекції в січні 2017 року тематичних лекцій на тему: «Відповідальність неповнолітніх перед законом», з радістю підтримав педагогічний склад учбового закладу. Директор технікуму та штатний психолог наголосили, що подібні заходи потрібно проводити якомога частіше. Тож з’являється надія на подальшу тісну взаємодію і з іншими учбовими закладами району з метою профілактики правопорушень серед підростаючого покоління, адже підлітковий вік – це дуже незвичайний і небезпечний період у житті кожної людини, коли неповнолітній може скоювати необдумані вчинки, що можуть мати негативні наслідки. Як наголосили працівники інспекції  - психолог роботи з суб’єктами пробації Яковенко Д.. та інспектор Кіровського РВ м. Дніпропетровська КВІ старший лейтенант внутрішньої служби Кот Д. В.: «Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Багато вже дорослих правопорушників скоїли свої перші кримінальні проступки саме у підлітковому віці. Тому наша головна мета – попередити розповсюдження випадків правопорушень з участю неповнолітніх»

Учні першого курсу Автотранспортного технікуму радо відвідали лекції, виказували щиру зацікавленість  до поданої інформації, ставили питання, які з’являлися у них в процесі спілкування. Особливий відгук викликав документальний фільм про життя неповнолітніх у колонії «Почуй мене», який не залишив байдужим жодного підлітка.

Маємо надію, що злагоджена робота педагогічного колективу технікуму у взаємодії з працівниками кримінально-виконавчої інспекцій дасть свої плоди у вирішені питання з попередження правопорушень серед неповнолітніх.

 

Колектив кримінально-виконавчої інспекції

Кіровського району м. Дніпропетровська

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua