На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

08. 11. 2017

Увага! ГУ ДФС у Дніпропетровській області попереджає про активізацію шахраїв, які діють під виглядом працівників фіскал…

Детальніше

03. 11. 2017

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Профілактика правопорушень серед неповнолітніх
НОВИНИ
Профілактика правопорушень серед неповнолітніх
09. 02. 2017

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб, стану охорони дитинства залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому.

Підліток і злочин. Нібито несумісні поняття. Проте статистика річ уперта: злочинність серед молоді та неповнолітніх щороку зростає.

Отже, висновок з вищесказаного випливає такий, що відповідальність перед законом несе тільки та особа , яка вчинила злочин або група осіб. Тобто все в руках людини. І в зв’язку з цим хотілося озвучити такі слова: «Старі люди кажуть, що коли народжується дитина, на небі спалахує зірка, і з кожним днем вона розгоряється все дужче і дужче, аби її сяйво побачила ця людина. Вона мусить стати особистістю. Головне, щоб стала людиною, щоб не соромно було дивитися у вічі всім, хто оточує. Людина – творіння Всесвіту, і тому потрібно «прожити життя так, щоб не пекла ганьба підлого минулого, щоб не було нестерпно боляче за даремно прожиті роки»

З 2017 року продовжено співпрацю кримінально-виконавчої інспекції Кіровського району м. Дніпропетровська з керівництвом Автотранспортного технікуму Державного вищого навчального закладу «Національний гірничий університет» м. Дніпропетровська. Проведення співробітниками кримінально-виконавчої інспекції в січні 2017 року тематичних лекцій на тему: «Відповідальність неповнолітніх перед законом», з радістю підтримав педагогічний склад учбового закладу. Директор технікуму та штатний психолог наголосили, що подібні заходи потрібно проводити якомога частіше. Тож з’являється надія на подальшу тісну взаємодію і з іншими учбовими закладами району з метою профілактики правопорушень серед підростаючого покоління, адже підлітковий вік – це дуже незвичайний і небезпечний період у житті кожної людини, коли неповнолітній може скоювати необдумані вчинки, що можуть мати негативні наслідки. Як наголосили працівники інспекції  - психолог роботи з суб’єктами пробації Яковенко Д.. та інспектор Кіровського РВ м. Дніпропетровська КВІ старший лейтенант внутрішньої служби Кот Д. В.: «Сьогодні надто актуальною виступає проблема зростання правопорушень серед молоді. Багато вже дорослих правопорушників скоїли свої перші кримінальні проступки саме у підлітковому віці. Тому наша головна мета – попередити розповсюдження випадків правопорушень з участю неповнолітніх»

Учні першого курсу Автотранспортного технікуму радо відвідали лекції, виказували щиру зацікавленість  до поданої інформації, ставили питання, які з’являлися у них в процесі спілкування. Особливий відгук викликав документальний фільм про життя неповнолітніх у колонії «Почуй мене», який не залишив байдужим жодного підлітка.

Маємо надію, що злагоджена робота педагогічного колективу технікуму у взаємодії з працівниками кримінально-виконавчої інспекцій дасть свої плоди у вирішені питання з попередження правопорушень серед неповнолітніх.

 

Колектив кримінально-виконавчої інспекції

Кіровського району м. Дніпропетровська

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua