На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Зустріч працівників Центрального РС УОПП зі студентами технікуму на «Всеукраїнському тижні права»
НОВИНИ
Зустріч працівників Центрального РС УОПП зі студентами технікуму на «Всеукраїнському тижні права»
09. 02. 2017

З 2017 року продовжено співпрацю Автотранспортного технікуму державного вищого навчального закладу Національного Гірничого університету м. Дніпропетровська та  Центральним районним сектором Центрального міжрайонного відділу м. Дніпра Південно-східного міжрегіонального управління виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України стосовно профілактики правопорушень та негативних явищ серед неповнолітніх. На базі Автотранспортного технікуму проводився ознайомчий захід «Всеукраїнський тиждень права», на який були запрошені працівники різних правових структур, в тому числі співробітники Центрального РС УОПП м. Дніпра з профілактичною тематичною лекцією «Моя відповідальність перед законом». В ході заняття висвітлювалися такі запитання як:

 

  • Що таке правопорушення?
  • Чи несе відповідальність підліток за правопорушення?
  • Як не допустити правопорушення в своєму житті?
  • Наслідки вчиненого правопорушення.

Працівники Центрального РС познайомили студентів з такими поняттями, як адміністративна та кримінальна відповідальність, вік, з якого підліток несе відповідальність за вчинене правопорушення, основними статтями адміністративного та кримінального кодексу України та мірою покарання за правопорушення. Називалися статті, за які передбачено правову відповідальність, пов’язані із виготовленням та збутом наркотичних речовин, дрібними крадіжками та хуліганством, злісною непокорою розпорядженню або вимогам працівника поліції чи їх образою. Основними покаранням, які можуть бути застосовані до неповнолітніх є:

  • попередження;
  • штраф;
  • громадські роботи;
  • виправні роботи;
  • адміністративний арешт;
  • направлення неповнолітнього до навчально-виховної колонії.

Також санкціями статтей  передбачені такі заходи впливу, як конфіскація майна, вилучення предмету, позбавлення спеціального права, обмеження дозвілля, передача неповнолітнього під нагляд батьків, осіб, які їх замінюють, або педагогічного колективу.

Крім того, працівниками Центрального РС УОПП м. Дніпра був показаний фільм «Почуй мене», який наглядно демонструє наслідки вчиненого правопорушення, та який не залишив студентів байдужими та визвав бурхливий емоційний виклик у молодого покоління.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua