На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Місяць лютий наповнений знаменними датами вшанування героїв нашої країни.
Місяць лютий наповнений знаменними датами вшанування героїв нашої країни.
НОВИНИ
23. 02. 2017

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до річниці виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році.

Спеціалісти Центрального районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Дніпра  15.02.2017 року провели  відеолекторій, присвячений річниці виведення військ з Афганістану під назвою   «Афганістан: героїзм крізь біль і сум» для дітей - вихованців КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» Дніпропетровської обласної ради. Участь у заході взяли 15 дітей.

Нагадаємо, що 18 лютого 2014 року в Україні почався трагічний етап Революції Гідності. 18-20 лютого 2014 року в центрі столиці загинули більше ста людей, кілька десятків пропали безвісті, більше тисячі отримали поранення.

По всій Україні в період з 18 по 22 лютого у різних  регіонах відбуваються  заходи з нагоди святкування Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування пам’яті загиблих.

20.02.2017 спеціалістами Центрального  районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Дніпра  на базі КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат» Дніпропетровської обласної ради також проведено інформаційний захід з нагоди Дня вшанування пам’яті Небесної Сотні.  Зокрема, з 20-ма вихованцями закладу здійснено  бесіду на патріотичну тему. Діти проглянули короткометражний фільм – реквієм «Небесна сотня у вирій полетіла», після перегляду поділилися своїми враженнями від фільму зі спеціалістами центру та один з одним.

Зі спостережень, під час особистого спілкування з дітьми склалося враження, що діти пропустили всю біль і сум, показані у фільмі,  крізь свої душі. Було видно, що вихованці закладу  відчувають гордість за своїх мужніх земляків, співпереживають сім’ям загиблих.

 

Центральний  районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Дніпра.

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua