На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
НОВИНИ
17. 03. 2017

15 березня 2017 року в Інформаційно - консультаційному центрі Дніпровського міського центру зайнятості пройшов семінар для осіб старше 55 років - тимчасово безробітних громадян.

21 присутнім, що знаходяться у пошуку роботи, наголосили на залежності розміру майбутньої пенсії від величини заробітної плати, з якої сплачені страхові внески,  та тривалості страхового стажу. Поінформували яку небезпеку для майбутнього несе  нелегальне працевлаштування.

В ході зустрічі фахівець Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі надала інформацію щодо порядку призначення пенсій, у тому числі по інвалідності, на пільгових умовах, за вислугою років, розповіла про особливості зарахування страхового стажу при неповному робочому дні. Ознайомила з сучасним способом надання інформаційних послуг громадянам України - Веб-порталом Пенсійного фонду України. Повідомила про можливість завчасного звернення до управління задля проведення попередньої перевірки належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії.

Всім присутнім на семінарі побажали вдалого працевлаштування.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua