На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
НОВИНИ
03. 05. 2017

„Пенсійне забезпечення України на захисті прав громадян”

27.04.2017р. Т.В. Куца, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг в Центральному районі Дніпровського міського центру зайнятості м.Дніпро.

Проведення спільного семінару з управлінням Центральним об’єднаним управлінням пенсійного фонду України в м. Дніпро для безробітних громадян  на тему „Пенсійне забезпечення України”

Відповідно до плану сумісних дій, який розроблено разом з бібліотекою  для  молоді ім. М.Свєтлова було проведено інформаційний захід для 20 безробітних Центрального району на тему:„Пенсійне забезпечення на захисті прав громадян” за участю представника пенсійного фонду Кужель С.І.

Безробітні Кіровського району ознайомились з видами пенсійних виплат і соціальних послуг та з основними положеннями Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, отримали роз’яснення про обчислення страхового стажу в системі пенсійного забезпечення .  Особливу увагу присутніх звернено на важливість легалізації отримання доходів, оскільки від суми сплачених страхових внесків до пенсійного фонду залежить розмір пенсії кожного громадянина.

Безробітні отримали вичерпні відповіді з питань пенсійного забезпечення та висловили вдячність за проведене інформування.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua