На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
НОВИНИ
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!
03. 05. 2017

„Пенсійне забезпечення України на захисті прав громадян”

27.04.2017р. Т.В. Куца, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг в Центральному районі Дніпровського міського центру зайнятості м.Дніпро.

Проведення спільного семінару з управлінням Центральним об’єднаним управлінням пенсійного фонду України в м. Дніпро для безробітних громадян  на тему „Пенсійне забезпечення України”

Відповідно до плану сумісних дій, який розроблено разом з бібліотекою  для  молоді ім. М.Свєтлова було проведено інформаційний захід для 20 безробітних Центрального району на тему:„Пенсійне забезпечення на захисті прав громадян” за участю представника пенсійного фонду Кужель С.І.

Безробітні Кіровського району ознайомились з видами пенсійних виплат і соціальних послуг та з основними положеннями Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, отримали роз’яснення про обчислення страхового стажу в системі пенсійного забезпечення .  Особливу увагу присутніх звернено на важливість легалізації отримання доходів, оскільки від суми сплачених страхових внесків до пенсійного фонду залежить розмір пенсії кожного громадянина.

Безробітні отримали вичерпні відповіді з питань пенсійного забезпечення та висловили вдячність за проведене інформування.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua