На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральний районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді повідомляє
Центральний районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді повідомляє
НОВИНИ
16. 05. 2017

Сім'я завжди була і залишається  основним елементом суспільства, берегинею людських цінностей, культури та історичної спадщини поколінь, запорукою  стабільності і розвитку кожного суспільства.  Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як особистості і як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності. Сім’я це те,  на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. А берегинею сім'ї  вважається жінка, матір.

Саме тому такі  прекрасні свята як День матері в Україні та Міжнародний день сім'ї святкуються у травні  майже одночасно.

З нагоди  цих свят спеціалістами Центрального районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Дніпра  12 – 15 травня 2017 року було проведено низку святкових заходів для сімей та дітей пільгових категорій, які проживають на території Центрального району.

12 травня 2017 року колектив центру привітав двох багатодітних матерів, сім'ї яких знаходяться у складних життєвих обставинах. Спеціалісти центру вручили пам’ятні подарунки   матерям, які  самотужки виховують 5 та 6 дітей відповідно, подякували жінкам за їх своєрідний подвиг, побажали терпіння та наснаги у вихованні дітей та зміцненні сім’ї.

13 травня о 10.00 відбулося святкове засідання Клубу прийомних батьків «Мрії збуваються», під час якого сім'ї також отримали пам’ятні подарунки, поділилися зі спеціалістами центру та іншими батьками власними досягненнями та переживаннями, отримали поради та консультації від фахівців.

Також 13 травня спеціалісти на базі центру провели соціальну ігротеку до Дня сім’ї «Моя сім’я – щаслива сім’я», у якій взяли участь 16 сімей/ 31 дитина. Сценарій заходу передбачав окремі програми для дітей та для їх батьків. Для дітей була проведена цікава вікторина, конкурс малюнків. А ось батьки в цей час взяли участь у вікторині  з елементами тренінгу, під час якої прослухали вірші та притчі про сім’ю та сімейні цінності, разом «побудували» будинок мрії, повернулися у дитинство разом із казковою вікториною.

Зі спостережень, спеціалістам вдалося достукатися до серця батьків, оскільки під кінець програми у багатьох із них на очах блищали сльози.

Святкова програма до Дня сім'ї завершилася лотереєю, під час якої кожна родина отримала сімейні подарунки.

15 травня спеціалісти центру привітали сім’ю учасника АТО, яка перебуває на обліку сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, подякували за його особистий внесок у захист усіх сімей України і подарували на згадку пам’ятний  подарунок.

Центральний  районний центр соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді м. Дніпра

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua