На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Управління-служба у справах дітей Центральної районної у місті Дніпрі ради повідомляє
НОВИНИ
Управління-служба у справах дітей Центральної районної у місті Дніпрі ради повідомляє
16. 05. 2017

Виконавчими органами ради, службами району проведена робота щодо виконання заходів  Програми соціального  захисту  дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування, які опинились у складних  життєвих обставинах, у Кіровському районі на 2016-2020 роки.

Протягом звітного періоду реалізації програми службами району вживались заходи щодо поліпшення становища дітей, створення умов для їх гармонійного розвитку. Загальна кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зменшилась зі 116 дітей до 77 дітей.

Станом на 16.05.17 на первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  перебуває 77 дітей, з них: виховуються в сім’ях опікунів / піклувальників – 57 дітей, 8 дітей виховуються в прийомних сім’ях, 4 дитини виховуються в дитячих будинках сімейного типу, в  державних закладах виховується – 4 дитини, 1 дитина навчається в ПТУ та перебуває на повному державному забезпечення, 3 дитини – не влаштовані, одна з них - в лікарні.

В поточному році виявлено та взято на облік  2 дітей, які залишились без батьківського піклування, з них: 2 дитини – не влаштовані.

Основними напрямками подолання раннього соціального сирітства є соціальна підтримка дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей, які залишились без піклування батьків.

На обліку в управлінні-службі у справах дітей перебуває 98 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, і загальна кількість дітей з роками зростає. Протягом минулого року виявлено та взято на облік управлінням-службою у справах дітей 10 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, знято з обліку – 10 дітей.

З метою виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, управлінням-службою у справах дітей здійснюються звірки, направляються листи до суб’єктів соціальної роботи з проханням, в разі виявлення дітей даної категорії своєчасно повідомляти управління-службу для соціального захисту дітей.

З кожною дитиною та сім’єю проводиться відповідна робота щодо соціального захисту прав дітей. Надається інформація до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інших суб’єктів соціальної роботи для  надання дитині та сім’ї соціальних послуг.

З метою подолання дитячої бездоглядності управлінням-службою у справах дітей спільно із суб’єктами соціальної роботи проведено 10 рейдів; проведено 3 рейдових заходів в комп’ютерних клубах, дітей виявлено не було.

На даний час залишається актуальним питання влаштування дітей, які залишились без батьківського піклування, до сімейних форм виховання.

Протягом 2017 року управлінням-службою у справах дітей вживались заходи щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання. Кількість дітей, що виховуються в сімейних формах виховання збільшилась з 62%  у 2011 році до 90%.

З загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (77 дітей), в сімейних формах виховання виховується 69 дітей, що складає 90%. Але залишається великим відсоток (10%) дітей, які виховуються в державних закладах та навчаються на повному державному забезпеченні в ПТУ (5 дітей) та 3 дитини залишились не влаштовані.

На обліку в управлінні-службі у справах дітей перебуває 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування до сімейних форм виховання. На всіх дітей, які підлягають усиновленню, влаштування до прийомних сімей, під опіку/піклування, складені анкети на усиновлення та подані до регіональної бази дітей, що можуть бути усиновлені. Інформація про дітей постійно оновлюється, направляється до Міністерства соціальної політики, служби у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації, з  метою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання в інших регіонах або усиновлення дітей іноземними громадянами.

Щоквартально до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді подається інформація про дітей, які потребують влаштування до сімейних форм виховання, для підбору кандидатів в прийомні батьки,  опікуни та усиновлювачі.

На території Центрального району функціонує 13 прийомних сімей, в яких виховується 13 прийомних дітей та 2 дітей біологічних. Протягом 2017 року не створено прийомних сімей.

З 77 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: 10 дітей мають право власності на житло; 52 дитини мають право користування житлом (мають реєстрацію), 15 дітей не має житла, з них 9 дітей перебувають на квартирному обліку.

З метою контролю за збереженням житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, управління-служба у справах дітей веде облік нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Залишається нажаль не вирішеним питання забезпечення житлом осіб, з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов. У 2017 році надана допомога у поселенні 1 особи до соціального гуртожитку.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua