На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
НОВИНИ
18. 05. 2017

Молодь – за легальний заробіток

18 травня 2017 року до Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі завітали студенти третього курсу кафедри соціальної роботи факультету суспільних наук і міжнародних відносин Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара.

Під час зустрічі Віта Дорошенко – заступник начальника управління ознайомила студентів з функціями та напрямками діяльності Пенсійного фонду України, структурою управління, порядком прийому на роботу. Розповіла про можливість добровільного страхування в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій,  пояснила щодо наслідків отримання заробітної плати «в конвертах».

Тетяна Орлова – начальник відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації докладно розповіла про переваги використання електронної послуги - веб-портал Пенсійного фонду України та про  його додаткові функції.

Відбулася жвава дискусія на зазначені теми, бо студенти як раз зараз в університеті проходять тему «Пенсійна система в різних країнах світу».

Студенти завітали до  кожного відділу управління, дізналися про їх функції та специфіку роботи. Зареєструвалися на веб-портал, щоб мати можливість, дехто – вже зараз, відстежувати  розмір  нарахованої  заробітної  плати та контролювати сплату страхових внесків.

Студенти перейнялися тим, що потрібно отримувати офіційну заробітну плату, про важливість формування власного добробуту змолоду, тому з задоволенням прийняли участь у флеш-мобі «Молодь – за легальний заробіток».

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua