На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ День захисту дітей!
НОВИНИ
День захисту дітей!
02. 06. 2017

День захисту дітей, який припадає на перший день літа – дуже популярне сьогодні свято в Україні! Особливо серед школярів, які пов’язують захист дітей з початком найдовших у році літніх канікул.

Школярі від’їзжають на пляжі, на береги річок та озер, і тим самим захищають себе від вимогливих педагогів!..

1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

З нагоди Дня захисту дітей Центральна районна у місті Дніпрі рада, Центральний районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді м. Дніпра разом із дітьми та батьками нашого району 1 червня під ласкою вже літнього сонечка відправились у захопливу екскурсію до Новокодацького Молодіжного парку.

У святковій промові заступник мера м. Дніпра С. В. Єпіфанцева привітала усіх дітей з цим чудовим дитячим святом й побажала діткам та батькам здоров’я, щастя, радості та веселих канікул.

Діти дивились святкову концертну програму, яку впевнено демонстрували їх однолітки, пригощались солодким морозивом,   грали, розгадували цікаві загадки профілактично-розважальної вікторини, малювали на асфальті, розважалися на різноманітних атракціонах. А наприкінці  усі учасники свята отримали пам’ятні подарунки.

А конкурс «Мамо, тато, я – спортивна сім’я» - дав можливість проявити свої фізичні здібності усім святкувальникам та отримати чудові призи!

З приємною втомою та морем вражень всі учасники свята повернулися додому.

Спеціалісти Центрального  районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міста Дніпра привітали і вихованців  КЗ «Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат»  з Днем захисту дітей  та подарували  дітям  корисні та цікаві подарунки.

Також 03.06.2017 року з нагоди свята діти з обмеженими можливостями Центрального району відвідають ТРЦ «Материк» та переглянуть у кінотеатрі цікавий мультфільм.

Центральний  районний центр соціальних служб

для сім'ї,  дітей та молоді м. Дніпра.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua