На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

14. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 03. 2018

Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
НОВИНИ
15. 08. 2017

 

Сучасний дистанційний спосіб

надання послуг громадянам України – веб-портал ПФУ

14 серпня 2017 року фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели зустріч на тему - «Сучасний дистанційний спосіб надання послуг громадянам України – веб-портал ПФУ».

Фахівці управління надали інформацію щодо можливостей веб-порталу.

Стосовно порядку реєстрації роз’яснили, що процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Можлива онлайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).

У разі відсутності ЕЦП:

1. Прийдіть (лише один раз) до територіального управління Пенсійного фонду й оформіть заяву. Фізичній особі треба мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, юридичній — документ, що посвідчує її належність до організації. (Заяву в управління Фонду можна принести й уже заповнену — на веб-порталі викладено її зразок, який треба лише роздрукувати і внести потрібні дані). Вам дадуть розписку про одержання заяви, а також реєстраційний код, який потрібний для реєстрації на веб-порталі.

2. Зайдіть на веб-портал ПФУ за адресою portal.pfu.gov.ua, виберіть пункт меню «Реєстрація на порталі», заповніть реєстраційну форму, використовуючи обраний логін, пароль та електронну адресу.

3. На електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації, надійде лист, потрібний для завершення реєстрації. Після підтвердження ви отримаєте повідомлення з веб-порталу про успішне закінчення реєстрації і можливість отримання послуг в електронному вигляді.

Надання електронних послуг здійснюється безкоштовно.

Створивши веб-портал, Пенсійний фонд України зробив ще один крок до того, щоб спростити спілкування громадян із Фондом, максимально наблизити свої послуги до людей. Сьогодні не потрібно витрачати час – всю необхідну інформацію можна отримати не виходячи з дому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua