На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ «Служба зайнятості застосовує досвід Німеччини в організації дуального профнавчання»
НОВИНИ
«Служба зайнятості застосовує досвід Німеччини в організації дуального профнавчання»
09. 10. 2017

В рамках реалізації Проекту партнерства об’єднань роботодавців між організацією роботодавців Німеччини NORDMETALL та Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини, що здійснюється за підтримки голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова, відбувся дослідницький тур представників української делегації до Німеччини. Його мета - ознайомлення із досвідом впровадження та функціонування дуальної професійної освіти в Німеччині, взаємодія держави, роботодавців, соціальних партнерів у цьому напряму.

 

Членом делегації стала директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

 

В рамках дослідницького туру його учасники дізналися як дуальна професійна освіта функціонує в Німеччині, про п'ять показників якості німецької професійної освіти, законодавчу базу для всіх аспектів дуальної профосвіти, переваги та результати такого навчання у Німеччині.

«Дуальність, як методологічна характеристика професійної освіти, передбачає побудовану на єдиних основах узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфер з підготовки спеціалістів певного профілю тобто - учні поєднують теоретичне навчання у професійному закладі та практичне - на підприємстві», зазначила директор обласного центру зайнятості В.Кузнецова.

Дніпропетровська обласна служба зайнятості вже має практичний досвід впровадження та застосування дуальної системи профнавчання.

Відтак розпочинається підготовка фахівців за дуальною формою навчання за напрямком підготовки «Обслуговування та ремонт холодильного та торгівельного обладнання». Теоретичну підготовку безробітні проходитимуть у Дніпропетровському  центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, матеріальну базу для виробничої практики та виробничого навчання надає ТОВ «АСТРА», що є лідером у забезпеченні та обслуговуванні підприємств  агропромислового комплексу, переробних галузей, торговельних мереж та промислових об'єктів енергоефективними інженерними системами. За сприяння служби зайнятості підприємство отримає нових та багатопрофільних фахівців.

Іншим підприємством, з яким співпрацює обласна служба зайнятості у напрямку запровадження дуальної форми навчання, стала філія «Дніпропетровський річковий порт» АСК  «Укррічфлот». Розвиток підприємства та створення контейнерної дільниці передбачає значне збільшення потреби у кваліфікованих кадрах, що мають професію стропальник. Вже напрацьовані спільні заходи для впровадження дуальної системи навчання. У подальшому це дасть можливість підготовки фахівців для інших підприємств даної галузі безпосередньо на потужностях філії.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua