На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Управління праці та соціального захисту населення Центральної районної у місті Дніпрі ради інформує про зміни, для нарахування субсидій на новий опалювальний період
НОВИНИ
Управління праці та соціального захисту населення Центральної районної у місті Дніпрі ради інформує про зміни, для нарахування субсидій на новий опалювальний період
02. 11. 2017

1.Змінилися строки опалювального сезону

З 1 травня цього року внесено зміни, у 2017-2018 роках для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади ( коли розпочинається і коли завершується опалювальний сезон), а для громадян, що мають індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 16 жовтня до 15 квітня.

2. Доходи враховують не за минулий рік, а за півроку

З жовтня 2017 року при розрахунку розміру субсидії на новий опалювальний сезон 2017/18 роки будуть враховуватися доходи громадян не за весь минулий рік, як було раніше, а за I і II квартали 2017 року.

3. Для непрацездатних осіб збільшили соціальну норму.

Для домогосподарств, що складаються з однієї або двох непрацездатних осіб, соціальна норма житла для розрахунку субсидії  становить 75 кв. метрів на домогосподарство.

4. Боржникам субсидію не продовжать

Громадянам, котрі мають борг за оплату житлово-комунальних послуг у сумі, що перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (нині це 340 грн), субсидію на новий опалювальний сезон не продовжуватимуть. Для отримання субсидії на новий опалювальний період, потрібно погасити борг або укласти з постачальником послуг угоду про його реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (у  тому числі до винесення рішення судом).

Однако, ця вимога не стосується громадян, які мають заборгованість і цього року вперше звертаються по житлову субсидію. Їм її призначать на загальних підставах.

5. Нові соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає субсидії будуть враховані вже у жовтні, в опалювальному сезоні на 2017/2018 роки.

Нормативи у разі використання природного газу для індивідуального опалення

Вид опалення

З травня

2017 року

До травня

2017 року

газове

5 куб/м.кв

5,5 куб/м.кв

електричне

51 кВт/год

65 кВт/год

 

 

 

Нормативи для користування послугами з газопостачання

Вид нагрівального

пристрою

З жовтня 2017 року

До жовтня 2017 року

 

розрахунок на одну особу

газова плита

(приготування їжі)

 

3,3 м3

4,4 м3

газова плита

(приготування їжі і

підігрів води)

 

5,4 м3

7,1 м3

газова плита і водонагрівач

 

10,5 м3

14 м3

За такими нормами формуватимуться рахунки і для тих сімей, в яких немає лічильників на газ. Субсидії будуть покривати витрати на комунальні послуги тільки у межах соціальних норм.

6. Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення, якщо у них в родині відбулися такі зміни:

про  зміну  складу  зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку)  осіб  (орендар  -  про  осіб,  які фактично проживають),   їх   соціального   статусу,   переліку  отримуваних

житлово-комунальних   послуг,   умов  їх  надання,  підприємств  - виробників/виконавців   житлово-комунальних   послуг,   закінчення строку  реєстрації  місця  перебування, купівлю товарів або оплату послуг на суму понад 50 тис. грн. шляхом подання відповідних документів.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua