На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
НОВИНИ
Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
02. 11. 2017

Тиждень Пенсійного фонду для представників профспілкових організацій

Фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели Тиждень Пенсійного фонду для представників профспілкових організацій.

Протягом тижня було проведено зустріч в Дніпропетровському обласному об’єднанні профспілок для працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення та п’ять зустрічей для голів виборних профспілкових органів Дніпропетровської організації профспілки працівників вугільної промисловості України в Зональному навчально-методичному центрі підприємства Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок. У зустрічах прийняли участь 207 осіб.

На зустрічах були висвітлені основні положення Закону України  від 03.10.2017 № 2148 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Роз’яснили питання стосовно права виходу на пенсію працівників вугільної промисловості, а саме:

Працівники, безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних і відкритих гірничих роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт і рудників та в металургії, - за списком робіт і професій, що затверджується Кабінетом Міністрів України, мають право на пенсію незалежно від віку, якщо вони були зайняті на зазначених роботах не менше
25 років, а працівники провідних професій на таких роботах: робітники очисного вибою, прохідники, вибійники на відбійних молотках, машиністи гірничих виймальних машин, сталевари, горнові, агломератники, вальцювальники гарячого прокату, оброблювачі поверхневих дефектів металу (вогневим засобом вручну) на гарячих дільницях, машиністи кранів металургійного виробництва (відділень нагрівальних колодязів та стриперних відділень), - за умови, що вони були зайняті на таких роботах не менше 20 років. Такий самий порядок пенсійного забезпечення поширюється і на працівників, безпосередньо зайнятих повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) на шахтах з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, що реструктуризуються або перебувають у стадії ліквідації, але не більше двох років.

За наявності стажу на підземних роботах менше 10 років у чоловіків і менше 7 років 6 місяців у жінок та страхового стажу, встановленого абзацами першим і п’ятнадцятим - двадцять третім пункту 1 частини другої цієї статті, за кожний повний рік зазначених робіт пенсійний вік, встановлений абзацом першим статті 26 цього Закону, зменшується на один рік. При цьому пенсійний вік для жінок не може бути нижчим за вік, встановлений абзацом першим пункту 1 частини другої цієї статті.

У заходах прийняли участь 207 представників профспілкових організацій. Усі бажаючі отримали матеріали з інформацією щодо пенсійного забезпечення та можливостей електронних послуг веб-порталу Пенсійного фонду України.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua