На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ До уваги осіб з інвалідністю!
НОВИНИ
До уваги осіб з інвалідністю!
03. 01. 2018

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є державним вищим навчальним закладом, який здійснює підготовку здобувачів вищої освіти з числа молодих людей з особливими потребами. Особливістю організації освітньої процесу у коледжі є забезпечення студентам спеціального навчально-реабілітаційного супроводу, забезпечення їх доступу до якісної освіти з урахуванням обмежень їх життєдіяльності.

Навчання у коледжі здійснюється за РВО «Перший (бакалаврський) рівень» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, по завершенню терміну навчання студенти здобувають освітній ступень бакалавр.

А також, підготовка фахівців здійснюється за ОКР «Молодший спеціаліст» за спеціальностями «Облік і Оподаткування», «Економіка», «Соціальна робота» на основі базової загальної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника, по завершенню терміну навчання студенти здобувають кваліфікацію молодшого спеціаліста.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на державній та контрактній основі. Адже інклюзивна освіта України є пріоритетом ЗУ «Про освіту» в сучасних умовах та утвердження в державі Європейських цінностей життя.

Для підготовки конкурентоспроможних спеціалістів навчальний заклад провів низку будівельних реконструкцій з метою створення побутових умов для навчання студентів з числа осіб, які переміщаються на візках, а саме створено філію гуртожитку, введено в експлуатацію аудиторії для студентів, що переміщаються на візках, аудиторії обладнано проекційною технікою.

Зараховані на навчання до коледжу (інваліди І-ІІІ груп та інваліді з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання у гуртожитку, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі.

Більш детальна інформація про навчальний заклад на сайті: http://posek.km.ua або за адресою УПСЗН Центрального району: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 30/32 каб. 10.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua