На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Міжнародний день боротьби проти раку в Кіровському районні
Міжнародний день боротьби проти раку в Кіровському районні
НОВИНИ
04. 02. 2011

4 лютого в Комунальному закладі «Міська поліклініка №6» був проведений День здоров’я, присвячений Всесвітньому дню боротьби проти раку. В зв’язку з чим було організовано позаплановий прийом хірургів, терапевтів, онкологів, гінекологів, спеціалістів УЗД. На прийом прийшло близько 300 мешканців Кіровського району, які отримали кваліфіковану інформацію і консультації лікарів.

На сьогодні рак є лідером серед причин смертності населення по всьому світі. Всесвітня організація охорони здоров’я підрахувала, що впродовж 2005-2015 років від раку помре близько 84 млн. населення, якщо не буде вжито ніяких дієвих заходів. Найефективнішим заходом попередження виникнення раку є профілактика. Кожен рік 4 лютого проводиться Всесвітній день боротьби проти раку, який має на меті привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати на скільки небезпечні і поширені зараз онкологічні захворювання, сприяти запобіганню виникнення раку і підвищенню якості життя онкохворих.

Не дивлячись на шокуючи факти про те, що кожен рік на рак хворіє 12,7 млн людей, 7,6 млн з яких помирає; рак вбиває більше людей ніж СНІД, малярія і туберкульоз разом, та лише в 15% випадків причинами ракових утворень є генетичні фактори.

 

За словами головного лікаря «Міської поліклініки №6» Бондаренко Олени Григорівни, найголовнішою метою даного заходу є допомога у розумінні людьми, як вони можуть самостійно вберегти себе від цієї хвороби, зробити своє життя здоровішим і довшим, а також пройти профілактичний медичний огляд. На жаль, на разі, у більшості випадків звернень за медичною допомогою, у пацієнтів виявляють запущені стадії захворювання.

Варто знати, що за даними спеціалістів Всесвітньої організації охорони здоров’я 30-40% випадкам раку можна запобігти, а ще третину можливо вилікувати за умов раннього діагностування і своєчасного сучасного лікування.

Останні дані Всесвітнього фонду дослідження раку підтвердили, що близько третині найрозповсюдженіших видів раку можна фактично запобігти шляхом:

  1. Відмови від тютюнопаління;
  2. Вживання різноманітної і здорової їжі;
  3. Регулярної фізичної активності;
  4. Обмеження вживання алкоголю;
  5. Обмеження перебування під прямим впливом сонячної радіації.
 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua