На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

14. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 03. 2018

Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Святкування Міжнародного жіночого дня в терцентрі
Святкування Міжнародного жіночого дня в терцентрі
НОВИНИ
04. 03. 2011

В територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району міста Дніпропетровська в теплому родинному колі відсвяткували 8 березня.

До Міжнародного жіночого дня був підготовлений святковий концерт, в якому взяли участь волонтери територіального центру. Спочатку всіх запрошених, а це близько 30 людей привітала директор терцентру Олефір Лариса Володимирівна: «Любі жінки, хочу Вас особисто від себе та від Президента України Януковича В. Ф., губернатора Дніпропетровської області Вілкула О. Ю. привітати з 8 березня, святом весни, святом жінки! Ви - справжні жінки, бо реалізували себе як доньки, сестри, дружини, матері, бабусі. Ваше дитинство було під час лихоліття війни, Ваша молодість була з натрудженими руками, завдяки Вам ми живемо у мирний час в незалежній Україні. В цей святковий день хочеться подякувати Вам за Вашу працю, осяяну сивиною мудрість і життєрадісність і побажати Вам міцного здоров’я, родинного щастя, злагоди і добробуту, весняного настрою. Зі свого боку ми обіцяємо, що докладемо максимум зусиль, щоб Ви завжди були оточені любов’ю і увагою, щоб в нашому центрі Ви могли отримувати необхідну Вам допомогу, плідно і цікаво проводити час, спілкуватися з цікавими людьми, заводити нові знайомства».

 

 

В святковій програмі також брали участь вокальний ансамбль підопічних центру «Надія», пролунали пісні, вірші та гуморески. Також чарівних жінок особисто піснями і віршами  привітав активіст центру, постійний учасник святкових заходів Корсаков Леонід Васильович. Урочисту частину продовжила святкова танцювальна програму, на яку були запрошені артисти і гості.

 

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua