На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Засідання 6 сесії VІ скликання Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради
Засідання 6 сесії VІ скликання Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради
НОВИНИ
18. 02. 2011

18 лютого відбулося засідання 6 сесії VІ скликання Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради. Депутати затвердили порядок денний, у якому було передбачено до розгляду 8 питань, які попередньо детально вивчались у постійних комісіях, вносились конкретні пропозиції та шляхи їх реалізації.

На сесії з доповіддю про виконання районного бюджету за  2010 рік виступила виконуюча обов’язки начальника фінансового управління районної ради Годованець Ірина Григорівна, яка відзначила, що в минулому році фактичний обсяг фінансових ресурсів бюджету склав  142746, 112 тис. грн., з яких до загального фонду надійшло 124413,658 тис. грн. і до спеціального фонду 18332,454 тис.грн., було затверджене перевищення доходів над видатками у сумі 1469,126 тис.грн., з них по загальному фонду – 199,711 тис.грн., по спеціальному фонду –   1269,415 тис.грн. Не дивлячись на те, що деякі дохідні статті бюджету не були виконані в запланованому обсязі (податок з доходів фізичних осіб, найманих працівників; орендна плата за землю з юридичних осіб), це ні в якому разі не вплинуло на фінансування соціальних статей бюджету. Також були внесені зміни і доповнення до бюджету району на 2011 рік, які мали суто технічний характер і були обумовлені змінами окремих кодів класифікації по доходах та видатках згідно з наказом Міністерства фінансів України від 14.01.11 №11 «Про бюджетну класифікацію».

Місцеві депутати заслухали інформацію завідувача відділу соціально-економічного розвитку району Соловйової Світлани Василівни про підсумки виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Кіровського району, а також затвердили відповідну програму на 2011 рік.

- Зазначена Програма спрямована на поліпшення якості життя мешканців, підвищення їх добробуту, покращення демографічних характеристик, забезпечення сталого економічного зростання та економічної безпеки життєдіяльності, з урахуванням результатів аналізу динаміки та тенденцій соціально-економічного розвитку району.

Зважаючи на те, що фізична культура і спорт є складовою частиною виховного процесу дітей і молоді, повноцінного життя дорослого населення, не менш важливим за своїм значенням був розгляд наступного питання порядку денного, а саме – прийняття програми «Розвитку фізичної культури і спорту у Кіровському районі на 2011- 2015 роки». Беручи до уваги те, що основним  призначенням фізкультури та спорту є зміцнення здоров’я, підвищення фізичних і функціональних можливостей організму людини, забезпечення здорового дозвілля серед населення району, доповідач - начальник відділу у справах молоді та спорту Гетьман Інна Вікторівна підкреслила, що сьогодні, як ніколи раніше, фізична культура і спорт є найбільш економічно-вигідним та ефективним засобом профілактики захворюваності. До того ж виконання Програми сприятиме збільшенню чисельності населення, які регулярно займаються різними видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, що в свою чергу має забезпечити зупинення поширення наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, підвищити рівень соціальної стабільності в районі. Розуміючи соціальну значущість кола проблем, на вирішення яких спрямована дана Програма, вона була одностайно ухвалена депутатським корпусом.

Останніми питаннями на сесії прийняли рішення щодо продовження терміну повноважень органу самоорганізації населення «Будинковий комітет «Монтажник» по вулиці Леніна, будинок № 46», «Будинковий комітет «Тихий двір» по площі Петровського, будинок №2», «Будинковий комітет «Поплавок» по вулиці Набережна Леніна, будинки №№ 15, 16» безстроково, доповідачем яких була Дубовик Оксана Віталіївна.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua