На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ День працівника житлово комунального господарства
День працівника житлово комунального господарства
НОВИНИ
18. 03. 2011

З нагоди професійного свята Дня робітника житлово-комунального господарства та сфери побутового населення в Кіровській районній у м. Дніпропетровську раді відбулося привітання кращих працівників галузі району.

До присутніх з вітальними словами звернувся заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів Черняк Олег Іванович:«Сьогодні ми зібрались з Вами в цій залі з приводу Вашого професійного свята, вірніше – нашого, бо свій трудовий шлях я починав саме з галузі комунального господарства, чим зараз, я можу з впевненістю сказати, пишаюсь.

Недарма День працівника житлово-комунального господарства припадає саме на 3 неділю березня, початок весни, бо це, чи не найвідповідальніший час для комунальників. Природа прокидається від зими і для того, щоб місто буяло різноманіттям квітів і зелені Вам треба докласти зусиль. Саме в цей період в повній мірі проявляється Ваш професіоналізм і старанність. В цей передсвятковий день від голови Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради Сидоренка Олександра Миколайовича приміть вітання з Вашим професійним святом, від щирого серця ми Вам бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, щоб Ви завжди могли пишатися плодами своєї трудової діяльності. Дякуємо Вам за Вашу щоденну кропітку працю, ми цінуємо всі Ваші зусилля, спрямовані на облагородження нашого району, міста!».

Кращих працівників було нагороджено похвальними грамотами та цінними подарунками.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua