На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ У Кіровському районному терцентрі Дніпропетровська вшанували ветеранів
У Кіровському районному терцентрі Дніпропетровська вшанували ветеранів
НОВИНИ
22. 02. 2011

 

Напередодні Дня захисника вітчизни в приміщенні Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради відбулося урочисте вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, яке пройшло за особистої присутності голови Кіровської районної у м. Дніпропетровську ради Сидоренка Олександра Миколайовича.

 

«Двадцять третього лютого в Україні відзначається День захисника Вітчизни – всенародне свято, яке особливо дороге для людей старшого покоління, воно безпосередньо стосується Вас, наші дорогі ветерани. В роки Великої Вітчизняної війни Ви боронили нашу землю від загарбників, не жаліючи життя відстоювали честь і гідність нашого народу, відбудовували країну з руїн. Сьогоднішнім мирним небом і незалежністю ми зобов’язані Вам. Бажаємо Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, родинного затишку, злагоди. Ми зі свого боку докладемо усіх зусиль, щоб пам'ять і повага до Вашої мужності стала би  фундаментом для виховання нашої молоді. Перед Вами ми схиляємося, у Вас вчимося любити Батьківщину!», - у вітальному слові звернувся Олександр Миколайович Сидоренко.

 

Свято продовжили виступи дитячих колективів, які привітали ветеранів співами і віршами.Закінчився урочистий захід святковим обідом, на якому згадали тих, хто так і не повернувся з війни, тих, хто не дожив до цього дня та побажали здоров’я та наснаги присутнім ветеранам.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua