На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

14. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 03. 2018

Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Міське свято "Масляна 2011" за участі Кіровського району
Міське свято "Масляна 2011" за участі Кіровського району
НОВИНИ
05. 03. 2011

Колодій, Ма́сниця, За́пусти, Пу́щення, Сиропу́ст, Сиропу́сний тиждень, Си́рна неділя це все назви однієї ж події Масляної - давньослов’янського свята на честь весняного пробудження природи, а також останній тиждень перед найдовшим і найсуворішим – Великим постом. З різноманітними забавами та обрядами, народними гуляннями проходить цей тиждень, який завершується Прощеною неділею, в цей день люди просять один у одного прощення для того, щоб вступити у Великий піст з чистою душею.

 

Міське свято «Масляна 2011» - театралізоване дійство і велика концертна програма, відбувалась на Набережній ім. Леніна. Головними діючими особами свята були Зимонька-Зима і красуня Весна, також у заході участь брали народний театр «Чародей», танцювальні колективи «Модерн», «Ред Стар», народний вокальний ансамбль «Терница», театр пісні «БІС», народний цирковий колектив «Дружба». Також на майданчиках біля Дніпра проходили різноманітні народні ігри, захоплюючи конкурси, змагання.

 

Вздовж набережної були установлені намети-курені, де всіх охочих пригощали млинцями, кашею, варениками, приготовленими за спеціальними старовинними рецептами.Один з таких куренів організувала Кіровська районна у м. Дніпропетровську рада, де всіх перехожих вітала Солоха і Ведмідь, серед гостей цього куреня був і міський голова Іван Іванович Куліченко, він ласував млинцями і за перемогу у конкурсі отримав горщик меду.

 

Свято закінчилося традиційним спалюванням опудала.

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua