На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

08. 11. 2017

Увага! ГУ ДФС у Дніпропетровській області попереджає про активізацію шахраїв, які діють під виглядом працівників фіскал…

Детальніше

03. 11. 2017

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ
Увага! ГУ ДФС у Дніпропетровській області попереджає про активізацію шахраїв, які діють під виглядом працівників фіскальної служби
08. 11. 2017

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що останнім часом збільшилась кількість випадків шахрайських дій, здійснених невідомими особами  від імені керівництва ГУ ДФС.

Зловмисники телефонують на мобільні і службові телефони посадовим особам підприємств, фізичним особам – підприємцям та вимагають неправомірну вигоду.

Наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Тож, у разі отримання такої інформації та недопущення у майбутньому подібних випадків шахрайства просимо інформувати ГУ ДФС у Дніпропетровській області за номерами телефонів: (056) 374-31-64,         (0562) 47-59-49, а також особисто звертатись за адресою: м. Дніпро,            вул. Сімферопольська, 17-а.

Звертаємося до всіх з проханням максимально поширити дану інформацію, щоб не потрапити на «гачок» шахраїв!

 

 

 

 

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
03. 11. 2017

Виставка «Золоті руки» до Дня працівника соціальної сфери

03 листопада 2017 року в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Дніпрі пройшла виставка «Золоті руки» до Дня працівника соціальної сфери.

Працівники управління, які мають цікаве хобі, займаються рукоділлям, принесли для виставки свої роботи. «Золотих рук» в управлінні чимало: це вишивка, малювання, в’язання гачком та спицями, виготовлення іграшок, різноманітних виробів з бісеру, паперу, природних матеріалів (ракушок, камінців, листя тощо).

Працівники управління з задоволенням розглядали роботи своїх колег, узнавали їх з іншого боку.

Всі відвідувачі отримали гарний настрій, а учасники – солодощі.

Від душі – поздоровлення,

За працю – слова подяки!

Щоб завжди вдавалися справи чудові!

Щоб ріки достатку текли – не міліли!

Натхнення і настрою, щастя та сили!

 

ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє
03. 11. 2017

Мирослав Продан: Жовтневі рекорди митниці – найбільші суми надходжень митних платежів та відрахувань на ремонт доріг

Митниці Державної фіскальної служби України доводять ефективність своєї роботи. Вперше митні відрахування перетнули історичний бар’єр – понад 30 млрд. грн. перераховано у державний бюджет у жовтні. Це на 5,3 млрд. грн. більше, ніж було заплановано у бюджетному розписі та на 37,3% більше, ніж склали показники жовтня минулого року.

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України. Цього року це свято випало на 5 листопада.
03. 11. 2017Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! 

Наша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ми небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. 

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність. 


Щиро віримо, що Ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям. 

Бажаємо вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! 

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу. 

Надії вам і віри, натхненної праці задля розквіту України!

 

Зі святом Вас! 

 

З повагою,

від імені управління праці та соціального

захисту населення Центральної районної у місті Дніпрі ради

 

О.І. Антонова

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
02. 11. 2017

Тиждень Пенсійного фонду для представників профспілкових організацій

Фахівці Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі провели Тиждень Пенсійного фонду для представників профспілкових організацій.

   1  2  3  4  5 ... 291  292   


Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua