ТОП найкращих настільних ігор для вечірок: що і де купити?

ТОП найкращих настільних ігор для вечірок: що і де купити?

Чудовим вибором для проведення вечірки стане настільна гра для компанії молоді. Безліч цікавих завдань, що потребують активних дій та креативного підходу, знайдуться на сайтах спеціалізованих магазинів, де є можливість купити різноманітні настільні розваги для вечірок. Безліч захоплюючих завдань на логіку, креативність та творчий підхід стануть гарним заняттям для молоді віком від 16 років. 

Розваги заохочують розвиток мозку, змушують вирішувати поставлені проблеми або думати нестандартно.

Незвичайні ігри для вечірок 

На сайті є багато настільних ігор для молодих людей, які дають змогу урізноманітнити час, проведений ввечері, сконцентрувавши увагу на спілкуванні та веселих завданнях. 

Виконувати веселі завдання в колі товаришів на вечірці рекомендується із за діянням настільної гри «Правда чи діло». Витягуючи картки з запитаннями, учасники обирають - або розповісти захопливу історію або зробити щось незвичне. 

  • одночасно грають двоє та більше учасників, 

  • вік – від 16 років; 

  • виграє той, хто найдовше втримається у грі. 

Хто не боїться говорити правду або виконати незвичне завдання, той обирає розвагу «Правда чи діло». В комплекті до гри входять 110 карток та ігрове поле. 

Для тих, хто полюбляє тактильні відчуття, відмінним варіантом будуть «Божевільні шкарпетки». Якщо віддати перевагу цій забаві на вечірці, веселе проведення часу в русі гарантоване для всіх людей. Завдання – в шкарпетках знайти та назвати предмети, які визначені ігровими карточками. Гарні емоції та захоплюючі відчуття для учасників даної гри гарантовані!

Для любителів інтелектуальних розваг та загадок стане у нагоді «Брейнбоу». Гравці змагаються у кмітливості при розв’язуванні різноманітних головоломок та шарад. Вміння швидко приймати рішення та логічно мислити припадуть до душі тим, хто хоче вийти переможцем у «Брейнбоу».

Настільні ігри 18+

Дорослі теж знайдуть розваги на вечірці за допомогою настільних ігор. Тут пропонується на вибір декілька варіантів з позначкою 18+, які однак, не виходять за межі пристойності. 

Одна з таких ігор – «Ширше рота». На картках вказані завдання з пікантними українськими виразами, які потрібно втілити в життя. Незважаючи на позначку «для дорослих», гра обіцяє яскраві емоції, веселі сценки та креативні дії в будь-якій ситуації. Головне у цій розвазі – зуміти закрити рота після веселих сценок, в яких беруть участь гравці. 

Незвичне почуття гумору проявляється в забаві для дорослих «Як не втратити друзів?». Витягнувши картку з питанням, люди голосують за того, хто, на їх думку, найбільше підходить під це твердження. У колоді близько 350 карток, так що тривалий час вечірки буде зайнятий саме цією грою. 

Настільні ігри – чудова можливість провести вечір і весело, і навіть корисно.

Джерело: https://topnastolka.com.ua/