На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ
День міста за участі Кіровського району
12. 09. 2011

10 вересня 2011 року у сквері ім. Леніна було проведено районне свято з нагоди відзначення Дня міста – 2011.

Мер І. І. Куліченко відвідав терцентр Кіровського району
09. 09. 2011

 

 

8 вересня в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіровського району відбувся святковий концерт до Дня міста, на який завітали міське і районне керівництво: Куліченко І. І., Лозенко О. В., Сидоренко О. М.

Зміни щодо сплати єдиного внеску фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності (інвалідами та пенсіонерами), які обрали спрощену систему оподаткування
09. 09. 2011

Управління Пенсійного фонду України в Кіровському районі м. Дніпропетровська повідомляє, що 6 серпня 2011 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України” згідно якого фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Вакансія
08. 09. 2011

Відповідно до ст. 10 Закону України « Про службу в органах місцевого самоврядування» Кіровська районна у місті Дніпропетровську рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу внутрішньої політики та стандартизації;

Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в Кіровському районі м. Дніпропетровська за 7 місяців 2011 року
30. 08. 2011

Основним завданням Пенсійного фонду України та його підвідомчих органів є забезпечення у відповідному регіоні збирання і акумулювання єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, інших коштів, призначених для пенсійного забезпечення, повного і своєчасного фінансування витрат на виплату пенсій, допомоги на поховання та інших соціальних виплат, що здійснюються за рахунок коштів Фонду, забезпечення функціонування автоматизованої системи персоніфікованого обліку відомостей у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

   1  2 ... 286  287  288 ... 296  297   


Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua