На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ
Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує
НОВИНИ
19. 12. 2017

«День Пенсійного фонду» для представників

вищих навчальних закладів в м. Дніпрі

Днями в Центральному об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Дніпрі пройшов «День Пенсійного фонду» на тему «Зміни в пенсійному забезпеченні наукових працівників».

На захід були запрошені представники профспілок вищих навчальних закладів.

Тетяна Павлівна Кучер відкрила захід, надала інформацію стосовно пенсійної реформи в Україні. Повідомила про зміни в пенсійному забезпеченні наукових працівників відповідно до Закону України від 03.10.2017 № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій». Роз’яснила про можливість збільшення розміру пенсії за рахунок донарахування стажу (у разі наявності).

Представники профспілок виявили уважність та зацікавленість даним заходом, жваво брали участь в обговорюванні зазначених питань.

Для розповсюдження серед працівників вищих навчальних закладів інформації щодо змін в пенсійному забезпеченні наукових працівників, представникам профспілок були надані інформаційні матеріали, бюлетені, об’яви.

 

 
ДПІ у Центральному районі м.Дніпра повідомляє
НОВИНИ
15. 12. 2017

Мирослав Продан: На 2018 рік ми маємо амбітні плани і ресурси для їх виконання

Реформування Державної фіскальної служби, резерви по наповненню бюджету у 2018 році та податкові зміни, які чекають платників, стали темою обговорення під час зустрічі в.о. Голови ДФС Мирослава Продана та представників економічного блоку Посольства США в Україні.

 
Переселенців у Дніпрі залучатимуть до реалізації туристичних та етнічних проектів
НОВИНИ
15. 12. 2017

В рамках продовження реалізації проекту ПРООН «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в приймаючі громади» 15 грудня 2017 року у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбулась робоча зустріч директора ОЦЗ Вікторії Кузнецової з радником губернатора з питань внутрішньо переміщених осіб, головою БО «БФ «Допомога Дніпра» Владиславом Макаровим та координатором благодійного фонду Іриною Булишовою. Сторони обговорили пошук та розробку інноваційних ідей з метою поглиблення інтеграції ВПО у приймаючі громади та підвищення рівня їх працевлаштування

 
Шановні мешканці міста!
НОВИНИ
12. 12. 2017

Нехтування нормами і правилами безпечного користування газовими приладами, самовільне встановлення газових приладів та недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації залишаються головними причинами травмування та загибелі людей, включаючи отруєння чадним газом, яке нерідко призводить до смерті. З початку року у місті чадним газом отруїлися 15 осіб, з них: двоє - діти, дві особи загинуло.

 
   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   


Страница 7 из 301

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua