На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

13. 02. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Відділ ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради повідомляє
Відділ ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради повідомляє
НОВИНИ
27. 05. 2016

17 липня  2016 року призначили проміжні вибори народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі № 27. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради.

Особливо це стосується виборців:

- які досягли 18-річчя проте були відсутні в списках;

- колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс «Особистий кабінет виборця». Для того щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням www.drv.gov.ua, зайти на вкладку «Особистий кабінет виборця», зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Уточнити та внести зміни до своїх  персональних даних мешканці Кіровського району можуть за адресою:м. Дніпропетровськ, вул.Князя Ярослава Мудрого, 42, 1 поверх, каб.15.

При собі необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

Прийом громадян здійснюється щоденно (понеділок-п’ятниця) з  9.00 до 18.00, в п'ятницю до 16.45 (перерва з 13.00 до 13.45), окрім вихідних.

 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua