На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

21. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

20. 03. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

Баннер
НОВИНИ Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
Дніпропетровське міське управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області повідомляє
НОВИНИ
28. 07. 2016

Звернення до населення щодо правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів

Останнім  часом  все частіше до аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС України надходять тривожні звістки про виявлення вибухонебезпечних боєприпасів. І це не випадково. Дніпропетровщина розташована на  геополітичному перехресті  стратегічних напрямків  “захід – схід”, “північ-південь” та ще  й на берегах могутньої водної перешкоди - сивого Дніпра. Тому її територія нашпигована  різноманітними  вибухонебезпечними  залишками  від  жорстоких  боїв, що точилися під час Першої та Другої  світових війн, лихоліття Громадянської.

Взагалі кількість небезпечних  знахідок суттєво збільшується з початком весняно-літнього сезону, коли активізуються сільськогосподарські та інші  земляні  роботи. Також у цю приваблив погоду пробуджається потяг,  особливо у молоді, до відпочинку на лоні природи в мальовничих місцевостях. При цьому нерідко  натрапляють на небезпечні  “дарунки” минулих боїв: бомби, снаряди, міни, гранати, патрони тощо, які з плином часу   виштовхуються чи  вимиваються водою із землі.

Також хотілось би нагадати мешканцям міста , якщо вам довелось знайти підозрілий предмет  необхідно  перш  за  все  позначити  місцезнаходження вибухонебезпечного  (або просто підозрілого) предмета  та  огородити  його,  встановити добре видимий орієнтир, по можливості- вивісити прапорці червоного кольору і виставити охорону. Потім негайно повідомити про знахідку у  міліцію чи управління (відділ) з надзвичайних ситуацій по телефону «101», де чітко вказати місце знаходження небезпечного предмета, свою адресу та телефон для можливості отримання необхідної додаткової  інформації.

Служба «101» попереджає: брати вибухонебезпечні предмети у руки, переносити  їх, кидати у вогонь,  розбирати тощо-смертельно небезпечно для  Вас та оточуючих. Навіть найбільш уразливі частини  боєприпасів (підривачі, детонатори) десятками  років за будь яких умов зберігання не втрачають своєї  смертоносної сили.

Обізнаність при поводженні з боєприпасами це можливість збереження  найвищої соціальної цінності - власного життя та оточуючих Вас людей.

 

Дніпропетровське міське управління

ГУ СНС України у Дніпропетровській області

 

Webmaster Dnepr-WEB Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua