На главнуюНаписать письмоКарта сайта
Пошук по сайту:

НОВИНИ

15. 01. 2018

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ!

Детальніше

12. 01. 2018

Центральне об’єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі інформує

Детальніше

Баннер
НОВИНИ «Ким бути?» обмірковуємо разом
НОВИНИ
«Ким бути?» обмірковуємо разом
12. 09. 2016

За думкою фахівців сучасний світ змінюється настільки швидко, що людство ледве встигає реагувати на виклики часу. Розвиток сучасних технологій, відкритість кордонів, зміни на ринку праці вимагають опановування нових навичок, нових занять.
Як правильно визначити своє покликання, вибрати професійну діяльність, яка  б сприяла розкриттю й розвитку власних здібностей та приносила користь людям і радість собі – це головна та найважливіша підсумкова задача випускників шкіл. Якими б дорослими та самостійними не вважали себе наші старшокласники, допомогти їм в цьому виборі повинні дорослі.
З цією метою з самого початку нового навчального  року одними з перших уроків в школах стали Уроки реального трудового життя, проведення яких ініційовано Державною службою зайнятості. Так, представники Центрального районного центру зайнятості м. Дніпро: директор І.В.Требухіна, заступник директора В.В. Щепетова,  профконсультант Л.М.Барсукова виступили в ролі викладачів профорієнтаційних уроків для старшокласників загальноосвітніх шкіл   № 148, № 75, № 58.
Мета занять: залучення учнів до обговорення питань важливості свідомого професійного самовизначення; надання інформації щодо стану локального ринку праці; напрямків професійної діяльності, які користуються попитом у сучасних роботодавців. Школярі ознайомилися з формулою вибору професії, отримали доцільні поради як уникнути помилок, вирішуючи найголовніше у своєму житті питання «Ким бути?», обмінювались думками стосовно значення роботи у житті людини, продемонстрували свою обізнаність світу професій, висловлювалися щодо власного майбутнього професійного вибору. Представниками центру зайнятості звернено увагу молоді щодо необхідності враховувати напрямки своєї майбутньої професійної освіти з перспективними галузями економіки, обирати затребувані спеціальності. Велику зацікавленість серед підлітків викликала інформація про професії, що будуть актуальними на ринку праці в найближчому майбутньому (урбаніст-еколог, сіті-фермер, молекулярний дієтолог, генетичний консультант, будівельник «розумних доріг», тощо). Користуватимуться значним попитом універсальні спеціалісти, які мають знання в декількох галузях. Тому на перший план вийде ідея безперервної освіти та самоосвіти в процесі роботи. Цих принципів намагаються дотримуватися й представники служби зайнятості, постійно працюючи над оновленням форми та актуалізацією змісту профорієнтаційної роботи, яка запланована та проходитиме протягом усього навчального року за активним сприянням Відділу освіти Центральної районної у м. Дніпро ради та педагогічних колективів шкіл.Провідний фахівець з профорієнтації
Центрального РЦЗ м. Дніпро                                          Л.М.Барсукова 

Webmaster Bissiko Studio - Создание сайтов
Copyright 2011 © Центральна районна у місті Дніпрі рада

Центральна районна у місті Дніпрі рада
вул. Князя Ярослава Мудрого, 42; тел.: (056) 744-17-02; e-mail: kirovkadp@i.ua